Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosogatógép szagtalanítását...

Mosogatógép szagtalanítását mivel végezhetném olcsóbban, mint a bolti termékek?

Figyelt kérdés

2014. márc. 30. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
szódabikarbónával, sóval egy mosást végigcsinálni?
2014. márc. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az Aldiban a két flakon(van összerakva) mosogatógép tisztítót 500 ft-ért szoktuk venni akcióban.

Ha sokat megy a gép,3~4 havonta kell neki adni egy flakonnal,annyit "megérdemel".

2014. márc. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Citromot szokták mondani, bár még nem próbáltam.Az evőeszköz tartóba kell egy fél kifacsart citromhéjat tenni, és úgy mosogatni.


Én részemről havonta 1x szórok az aljába egy kupaknyi trisót.Szagtalanít és a lefolyóját is kipucolja a zsírtól.

2014. márc. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Én folyékony citromsavat használok. Szerintem jó erre a legolcsóbb ecet is. Megvárom amíg már felmelegszik benne a víz és 3-4 dl-t öntök bele, aztán megy tovább a program.
2014. márc. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
43%

elindítod üresen egy 90°C-os mosást, majd a z 5. percben megállítod, és öntesz bele 2 liter 20%-os ecetet. centrizésnél vagy öblítésnél már leállíthatod.


Különben havi egyszeri 90°C mosás jót tesz a gépnek. Pédául lepedőket kimoshatod vele.

2014. ápr. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nem mosogatógépről van szó?
2015. szept. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mivel nem indítom be minden nap a mosogatógépet, egy éjszaka után a bepakolt edenyeknek elég bűzös szaga van. Én egy kis domestost raktam egy papír törlőre es azt hagytam bent addig amíg el nem inditom a gépet. Ez elég jól semlegesíti a szagokat. Persze minél sűrűbben kell elinditani a gépet.
2016. jún. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!