Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Odakint a szárítókötélen,...

Odakint a szárítókötélen, miben tároljátok a ruhacsipeszeket?

Figyelt kérdés
Csak kint marad a kötélen lógatva, vagy van valamilyen tárolótok? és ha van hol lehet beszerezni? mert én sehol sem találok kifejezetten erre a célra ilyen kosarat vagy bármit. Én szívemszerint kinthagynám a kötélen miután beszedtem a ruhákat de anya szerint a nap tönkreteszi őket.

2014. ápr. 7. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Van egy műaynag kosár amit fel lehet akasztani a kötélre. Lyukas, tehát ha megáznak a csipeszek, alul kifolyik a víz.

A miénkhez hasonlóról nem találtam képet de nekem ez szimpi...


[link]

2014. ápr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy ebédrendelésből elmostam egy második fogás tárolására való műanyag fedeles dobozt. Abban tartom a terasz ablakpárkányán a ruhacsipeszeket. A kötélen én azért nem hagyom fenn, mert szeles környéken lakom és a szárítót nekem teregetés előtt le kell törölnöm egy nedves ruhával a portól, különben összekoszolja a tiszta ruhát. Ha a csipeszet ilyenkor kerülgetnem kellene, sosem végeznék...
2014. ápr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
simán egy papírdobozban
2014. ápr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!