Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Véletlenül mosogatógépbe való...

Véletlenül mosogatógépbe való kapszulát vettem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy talán egy mosást(ruha) kipróbálok vele.Mert az aljába ugyan úgy por mosószer van.Nem fogom kidobni mert nem volt olcsó,és a hülye válaszosok kíméljenek..

[link]

ezt vettem..



2014. ápr. 27. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Add el alakinek,es vegyél mosószert!!!!


Ezzel nem lehet ruhát mosni, mert egyrészt nem szedi ki belöle a piszkot (a mosogatószer föként zsíroldó, a ruhákban meg föként nem az a szennyezödés), de a ruhákat meg tönkreteszi a mosogatószerben lévö erös sav.

2014. ápr. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
talán próbáld ki, hogy feloldod és mosogatsz vele elvileg működnie kell gyakorlatilag meg kitudja :D
2014. ápr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Add el, vagy vidd vissza!
2014. ápr. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Add el valakinek picit olcsóbban mint amennyiért vetted és akkor valamennyi pénzt látsz belőle legalább.
2014. ápr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha megvan még a blokk és a doboz bontatlan, akkor visszaviheted a boltba, bizonyára kicserélik.
2014. ápr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vissza kell cserélniük pár napon belül,vidd vissza !
2014. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha bontatlan, vidd vissza.
2014. ápr. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!