Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kapható valahol kicsi kézi...

Kapható valahol kicsi kézi porszívó?

Figyelt kérdés

Takarítási célra kellene egy kicsi kézi porszívó, pókhálókra, porcicákra stb. A nagyobb porszívók mind behemótok olyankor, amikor szekrény / ágy mögött, vázára vigyázni, stb, nem jók a kisebb fémcsöves apró porszívók sem - túl hoszúak. Valami egészen kicsike kellene. Nem kell akkusnak lennie, lehet 230 zsinóros is, de kicsi és könnyű legyen annyira, hogy kinyújtott kézzel tartani se legyen nehéz. Minimális teljesítmény is elég, 50w alatt.


Nézegettem árlistákat, de tényleg normálisat emberi áron csak egyet találtam, és annak is csak a reklámját, ugyanis "nem rendelhető".


Ha valaki találkozott ilyesmi házi praktikus kicsi porszívóval, adjon egy rá tippet legyen szíves.



2014. ápr. 28. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ezt a rendes porszívó lapos végű csövével szoktam megoldani. Mivel a rugalmas csőrész elég hosszú, mindenhova be tudok vele férni.
2014. ápr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Morzsaporszívót keress, az direkt erre való.
2014. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

a morzsa porszívó, abszolút nem erre való. sokkal többet nem szív fel, mint porcica és morzsa, de max 10 percig bírja, és azt sem fogod apró helyekre bedugdosni. sokkal jobb a hosszú gégecsővel rendelkező porszívó, vagy még egy csövet hozzábarkácsolni.én még sosem találtam behemótnak a porszívót, mert az a földön van odébb és a gégecsővel, egyéb toldalékokkal mindenhova beférni rendesen.de egy sima műanyagcsőből bármilyen lapított véget lehet hozzájuk még csinálni.

max a teleshopokban van olyan vállra akasztható. más nem csinál olyant.de ha hajolsz, akkor meg előreforog a válladon.

normális porszívó kell, hosszú gégecsővel.

2014. ápr. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ahol szűkebb szobák tele vannak pakolva szekrénnyel + franciaágy, falon könyvespolc felfúrva, dehogy fogsz te ott elférni hagyományos porszívóval. Gégecsőből sem láttam még elég hosszút.


Barkácsolni, ok, kell majd egy amolyan 8 méteres, hogy az handy tudjon lenni. Hogy takarítás után hová rakom azt a csőhalmazt, az más kérdés. Dettó annyira összekoszolódik (a műanyag nagyon fogja a port), mint akár a porszívó, és akárha azt a behemót koszlott vacakot is felpakolhatnám az ágyra annyi erővel.


Kicsi kéziporszívó kellene inkább, ami nem a földön gurul, hogy koszolódjon, és nem kell mellé több méteres gégecső sem, ami még annál is koszosabb tud lenni, mint amit takarítok.


A nagyon finom port megoldja a tollseprű. A kicsit több koszhoz kellene a porszívó.

2014. ápr. 29. 10:44
 5/5 anonim ***** válasza:
3 vagyok. hidd el elférek. 1 szobában vagyunk négyen, 2 felnőtt 2 gyerek.franciaágy gyerekágy, kiságy, komód, íróasztal, tv asztal, falon két könyvespolc és egy gyerekasztal; ja, és két szekrény.mégis kitudok rendesen porszívózni. ezen-azon egy kicsit húzok, és elférek egy normál porszívóval, és még fel is törlöm utána a parkettát. közben pedig gyűjtögetem a gyerekek ide-oda dugdosott cuccait is.
2014. ápr. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!