Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan kell foltmentesen...

Hogyan kell foltmentesen elmosni kézzel a poharakat? Hogy olyan kristály tiszta legyen mint a filmekben.

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem vagyok szakértő, remélem jó kategóriába írom, de kézzel mosogatok, és bosszant, hogy foltos marad az összes pohár száradás után.

Utána érdeklődtem rokonoknal, és mindenki mást mondott.

1. Géppel kell elmosni. Nincs mosogató gépünk. :D

2. Töröld el mosogatás után. El törlöm mégis foltos marad ugyan úgy.

3. Forró vízzel mosogass. Azzap próbáltam, ugyan úgy foltos maradt.

4. Áztassd be mosogatás előtt. Beáztattam, mégse segített.

5. Ebben lehet van valami azt mondták az lehet a baj, hogy túl kemény a víz nálatok.

6. Ne is erőlködj, kézzel sosem fogsz tudni csillogóan tiszta poharat mosni.

De biztos van valami trükk!



Most mit csinálok rosszul szeretek mosogatni, és azt akarom, hogy olyan kristály tiszta csillogó legyen a pohár mint a filmekben.

Mi a trükk, mi a technika?

16f



2014. máj. 16. 14:22
 1/7 anonim válasza:
Meleg folyóvíz alatt ... előtte próbáld meg ecetes vízzel is elmosni!
2014. máj. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jó mínőségű mosogatószer(pl. Jar, tök mindegy milyen illattal), tiszta dörzsis szivacs, langyos vagy meleg folyóvíz, csepegteted és eltörlöd, tiszta konyharuhával.


Ha vízköves, akkor meg mosószer+ecetes forró vízbe negyed órát állni hagyod, és utána ugyanúgy elmosod, mint fentebb írtam. Sose lesz foltos ha így csinálod.

2014. máj. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Meleg vízben elmosod, mint egyébként, mosogatószerrel.

Leöblíted hideg vízzel.

Eltörölgeted szárazra. (A nők ezt ßasznak megtenni, mert valami hülye kitalálta, hogy nem szabad törölgetni, és cseppmentesen szárad...)

Szóval tiszta konyharuhával töröld szárazra és kész.


Ha ez kevés, akkor ezután fogj egy nedves szemüvegtörlőt (rossmann és tsai) és azzal törölgesd át csillivillire.

Amikor ez is kész, vegyél fel egy fehér cérnakesztyűt (vékony fehér pamutkesztyű) fogj egy mikroszálas szemüvegtörlő kendőt, és azzal csihizd csijjivijjire.


Ha ez se jó, akkor ne akarj imponálni a csajnak, hanem mondd meg neki, hogy mosogasson el. De még jobb, ha önként dalolva ugrik, és utána lepedőt gyűrtök.

2014. máj. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Meleg vízzel elmosod, hideggel leöblíted és nem kell eltörölni.
2014. máj. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tegyél egy pici hypót a mosogatóvízbe és csillogni fog amit elmosol.
2014. máj. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vegyél minden nap újat a tescóban
2014. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
pici hypo a mosógató vízbe és ecetes vízbe öblist el ha forró a vízed akkor hamarabb szárad én is így csinálom
2014. okt. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!