Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan keletkezik a por a...

Hogyan keletkezik a por a lakásban? Miből jön? Miért van az, hogy van ahol nincs por és máshol van? Hetente 2x kellene port törölgetnem a lakásban, az sem lenne elég. Van forgalmas út a közelben, de hegyek erdők és fák is vannak.

Figyelt kérdés

#PÓR
2014. máj. 24. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Az atka kakija az a finom por, ami a lakásban van.


Még azt vettem észre, az emberek többsége sosem eltakartja, hanem csak felveri a takarítás címszóval végzett sürgés-forgás közben. Ezért azok egy ideig csak szálldogálnak a levegőben, és kis idővel a takarítás befejezése után szépen visszaülepednek.

2014. máj. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
... ezért a port nem törölgetni kell, avval nem tudod eltakarítani. A nagyját, ha vastagon van, persze törölgetheted (én papírzsepivel szoktam), de utána még forróvizes vattával szoktam, amíg csak nem marad már szép fehér a vatta, nem ragad rá újabb por.
2014. máj. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Az ember bőre is megújul és az is por lesz a lakásban.
2014. máj. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A pór nép akkor van a lakásban ha beköltözik. :) Nálunk nincsenek. Por az van, szerintem a forgalmas út miatt nálunk is. Bár a szúnyogháló kicsit visszafogja, de azért így is van. És a ruhákból is jön, amikor vasalok, összeszedem a ruhákat pl.
2014. máj. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eleve rosszul takarítanak. A porszívó meg kavarja a szelet, és a 2 méteres csővel NEM lehet normálisan kiporszívózni a lakást. A szekrények tetejét soha sem szívják le, a könyveket se. A nyitott ablakon, ha van szúnyogháló, a finom por ugyanúgy beszáll, na igen... a szúnyoghálót is illene leporszívózni. Az lenne segítség, ha valami szűrőrendszeren keresztül tudnál szellőztetni.
2014. máj. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!