Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Érdemes Singer Promise 1409...

Érdemes Singer Promise 1409 varrógépet vennem? Teljesen kezdő vagyok, még varrógépet sem láttam, viszont itt áll 4 táska összefércelve, de nincs mivel megvarrni?

Figyelt kérdés

Ezt a Singer gépet néztem ki magamnak, de nem tudom érdemes-e megvennem, nem sokat használnám, csak alkalmanként, de jó lenne, ha "kész" táskáimat összetudnám varrni rendesen, amúgy nagyon szépek, de kézi varrással nehéz lenne használni, nem lenne elég erős! Ha lenne varrógépem biztos megtudnám használni más dolgokra is, ti mire használjátok hobbyként? Gondoltam egyszerű ruhákat is összetudnék dobni, ha már csináltam 4 táskát. :)Biztos nem olyan egyszerű, ahogy képzelem. :)

Köszi a válaszokat!


2014. máj. 29. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:

A Singernél a márka nevet kell megfizetni. Vannak olcsóbb és jó gépek is. Egy szaküzletben vegyél gépet. Feltétlen fém alkatrései legyenek, ne műanyagok.

De a gép kezelését is mutassa meg egy szakember, vagy varrónő. Ruhát varrni azért nem elég, ha van géped.

2014. máj. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sztem megfelelne neked. ami fontos az megvan és fém alkatrészes ez is. még inkább ez, mint a nagyáruházi gagyik. de ha veszel, akkor kérd meg, hogy mutassanak meg mindent rajta.

az elvarrandó anyag vastagsága ezeknél nem túl nagy. az erős gépek kb70-80 tól vannak, ahol más az alsó rész

2014. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én kb 3 éve kaptam, egy nagyon szép, cili-vili varrógépet. 2 évig bírta,fél év eltelte után sokszor kellett javíttatni, pedig nem varrtam vele ipari méretekben, csak, ami 3 gyerek mellett adódik, meg a háztartásban.

Egy éve vettem magamnak egy használt NAUMANN gépet, annak azóta semmi baja nem volt, pedig ugyanúgy használom, mint a másikat, jó nem a legszebb, meg jó pár kiló, de szerintem annál jobb nincs.

Vastag holmit, különösen jó vele varrni, meg sem kottyan neki 4 réteg farmer.

2014. jún. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Végülis nem vettem meg a varrógépet, mert kaptam egy régi 30 éves orosz varrógépet, Hát ez nem szép, most tanulok rajta varrni, de meglepően jól megy. :) Hatalmas nagy asztalban van, így csak a melléképületben tudom használni, viszont nagy jó vele vastag anyagokat varrni, szépen viszi. De akkor ezek szerint nem érdemes új gépet venni, mert ez a régi is tökéletesen működik és remélem sokáig nem lesz baja. :)

Köszi nektek! :)

2014. jún. 4. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!