Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A ruhák kemények mosás után,...

A ruhák kemények mosás után, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Folyékony mosószert és szódát használok mosáshoz, öblítéshez ecetet pár csepp illóolajjal. Mielőtt ezt elkezdtem, a ruhák kellemetlen szagúak és kemények voltak mosás után, azóta a szaguk nem rossz már, és eleinte puhábbak is lettek, de most megint kemények, még keményebbek, mint korábban voltak. :( Mit csinálhatok rosszul?
2014. jún. 16. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez normális, vagy használsz öblítőt, vagy veszel egy szárítót, na abban hihetetlenül puha lesz minden.
2014. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Korábban öblítőt használtam, de sem a szag, sem az állag nem volt megfelelő, épp ezért kezdtem az ecetezést.
2014. jún. 16. 18:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Elsőnek van igaza, ha puha ruhát akarsz akkor vegyél egy szárítót.

Másik megoldás, hogy száradás után mindent vasalj át gőzölőssel.

2014. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én nem használok öblítőt, és egyáltalán nem kemények.


Befolyásolhatja a víz keménysége is, és a mosógéped állapota, tisztasága. Lehet, hogy a mosószer nem jó.

2014. jún. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a mosószer nem jó . Mit használsz ?
2014. jún. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Denk Mit folyékony (DM-ben kapható), ha kézzel mosok vele, akkor nem kemények a ruhák és ahol régen laktam (másfél éve), ott sem voltak. A víz kemény nálunk, keményebb, mint a régi helyen, de mágneses vízlágyítót használunk. Szóval akkor lehet, hogy a mosógéppel van gond?
2014. jún. 19. 10:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Szoktad tisztítani a mosógépet ? Esetleg ecettel havonta ?
2014. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Főzőmosást szoktam csinálni üresen, 90 fokon, de nem ecettel, hanem citromsavval.
2014. jún. 24. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!