Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nektek is szoktak a szüleitek...

Nektek is szoktak a szüleitek a nyári szünetre házimunkát adni? (Pl. : sepregetés, felmosás)

Figyelt kérdés

Ezt nem panaszkodásként kérdem, teljesen rendben van, hogy be kell segíteni, ha már otthon vagyunk. Csak kíváncsi vagyok, hogy a ti szüleitek is így gondolják-e. :)


12/L



2014. jún. 17. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyit még iskolai időben is.
2014. jún. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alap dolog, hogy suliidőben IS besegítek a háztartásba.
2014. jún. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem betonozásban kell majd segítenem.

14/F

2014. jún. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha csak a nyári szünetben kapsz ilyen 15 perces "munkákat", akkor szerencsés gyerek vagy. Persze nem azt mondom, hogy egy gyereknek minden nap takarítania kelljen, de alap dolog, hogy rendet rak, elmosogat maga után, ha már van olyan nagy. Bár én már dupla annyi idős vagyok mint Te, régen nekem is kellett hasonlóakat segíteni, ma meg már magamtól állok neki a házimunkának.:)
2014. jún. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!