Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nem mos rendesen a mosógép...

Nem mos rendesen a mosógép mit tegyek?

Figyelt kérdés
szódabikarbónát, ecetet és mosógéptisztító adalékot próbáltam, de semmi változás.

#mosógép mosás
2014. jún. 19. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
De mégis mi a hiba? Mert az hogy nem mos rendesen elég tág fogalom.
2014. jún. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Olvasd el a használati utasítást.
2014. jún. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kedves első, a gond most kezdődött a kisfiam textilpelusait eddig szépen mosta pl. a sárgadinnyefoltokat, most már ez sem jön ki, a mi ruháinkat ugyan olyan koszosan szedem ki mint ahogy beletettem söt még néha koszosabb is. Volt már ilyen, de akkor egy sima ecetes átmosás is használt most már nem volt hatásos. Kedves második, igazi iq bajnok vagy.
2014. jún. 19. 18:51
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Lehetséges hogy egyáltalán nem vagy nem eléggé melegíti fel a vizet.
2014. jún. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Ebben az esetben elsőként nézd meg a szűrőt, nincs-e már tele kosszal. Utána egy 90 fokos trisós átmosást indíts, rengeteg koszt ki tud szedni, el se hinné néha az ember. Ezután még egy hipós tisztító.


Az hogy koszosabb, mint mikor beleraktad, az teli szűrőre, vagy lerakódott szennyeződésre utal

2014. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Az IQ bajnok vagyok.

A fenti infók alapján nekem az jött le, hogy nem olvastad el a használati utasítást. Abban le van írva az is, hogy a mosógépet hogyan kell kitakarítani, különösképpen a mosószertől eldugult tartályait, járatait. De még a tipusát se írtad le, semmit, szóval lehet az akár űberszuperfaxa bosch bugyimosó, vagy egy sima keverőtárcsás parasztosan egyszerű, de hatékony hajdú klasszikus is.

2014. jún. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a trisót kipróbálom, a használati utasításban leírt szűrőket kitisztítottam. A vizet felfűti, mert a 95 fokos program után a nedves ruhák még melegek, és nem rég cseréltettem benne fűtőszálat.
2014. jún. 20. 18:37
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor a keverőtárcsás kilőve.
2014. jún. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!