Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Csempére rátapadt konkrétan...

Csempére rátapadt konkrétan meg sem tudom mondani mi az barnás néhol sárgás foltok (amik nem kicsik) hogyan tudom eltuntetni? Sikálást probáltam semmi eredmény.

Figyelt kérdés
Új lakás nekem legalábbis de ez nagyon zavar és nem tudom eltüntetni.
2014. jún. 24. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Zsírfolt.


Könnyen eltávolítható súrolószeres fém dörzsivel.

2014. jún. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Milyen helyiségben ? ott milyen tevékenységet folytattak ?
2014. jún. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja, én rögtön a konyhára gondoltam, a gáz/villanytűzhely környékén szokott ilyen lenni.
2014. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hideg zsíroldó majd azt kell egy dörzsis szivaccsal súrolni, vagy ciff krém, vagy mosogatószer meleg vízzel.... nehezen jön le de ha minden főzés után áttörlöd a csempét akkor nem lesz, én hetente egyszer szoktam, nincs időm hét közben törölgetni a csempét.
2014. jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Konyhaban igen de nem zsir folt rakerdeztem a tulajrol o azt mondta hogy valami csempere ragadzthato csik volt ott (en sem nagyon ertettem) a mososzeres sikalast probaltam de nem hat . Szoszerint olyan mintha a csempe maga lenne elszinezodve vagy fene tuggya.. Bocsi az ekezetek hianyaert. Koszi az eddigi valaszokat
2014. jún. 24. 20:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha gáztűzhelyet használsz, akkor a gáznak az égésterméke.
2014. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt hasznalok de nem csak a tuzhely korul hanem az egesz konyhaban a falak mellett kb 20 centis savban van meg a furdoben es a kamraban is van valamilyen mertekben
2014. jún. 24. 21:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát basszus, akkor nagyon nem szerettek az előző lakók ott takarítani. Mert ez nem penész, hanem dzsuva a javából. Gumikesztyű, vegyszerek, és takaríts ki, vagy keress olyan lakást, amit nem lep el a kosz.
2014. jún. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt :( de akkor mindenkeppen csempecsere lesz ugyis felujitast tervezunk parommal. Koszonom a valaszt
2014. jún. 24. 23:28
 10/11 anonim ***** válasza:
ha zsírfolt, akkor dörzsivel és Ciffel. kétszer háromszor neki kell menni hogy lejöjjön. Zsíroldó tűzhely tisztítóval , lényeg hogy zsíroldó legyen.
2014. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!