Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Bordázott műanyag szőnyeget...

Bordázott műanyag szőnyeget lehet-e mosógépben mosni?

Figyelt kérdés

[link]


Erről van szó, mert kisikálással nem megy. Annyira fogja a koszt. És igazából sosem szárad ki rendesen, alul meg sokkal koszosabb lesz a padló, mint egy normál textil szőnyegnél. Lehet kidobom ha nem lehet mosógépben mosni....


2014. jún. 25. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem mosógépben nagyon megszívja magát vízzel és nem is fogja kivinni belőle a centrifugázás, de baja tuti nem lesz ha megpróbálod
2014. jún. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mostam már mosógépben. A legnagyobb sebességű centrifugára állítottam, és a szárítókötélre úgy tettem, hogy a földre merőlegesen legyenek a bordák, úgy könnyebben kifolyik a maradék víz. Semmi baja nem lett.
2014. jún. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor kipróbálom. És 60 fokon mostad?
2014. jún. 25. 19:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 40 fokon, de talán kibírja a 60-at is.
2014. jún. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én is szoktam mosni, nekem a fürdőben van ilyen.

általában 60 fokon mosom, de egyszer véletlenül sikerült 90-en, azt is bírta, de azért nem így szoktam mosni.

Egyébként én este felterítem "pofával lefele" a kád szélére, alatta feltörlöm a napi vizes koszt, időnként letusolom a kád fölött, hetente kint is szárítom a teraszkorláton, és kb. havonta mosom.

2014. jún. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs teraszkorlát és a kád sokkal kisebb, mint a szőnyeg. Ezért akkor kimosom én is 60 fokon. Köszi a választ :)
2014. jún. 26. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!