Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy írtsam ki a hangyákat?

Hogy írtsam ki a hangyákat?

Figyelt kérdés

Új a ház mégis valahonnan jönnek

de nem látom honnan,

Segítsetek


2010. jan. 8. 21:14
 1/6 anonim válasza:
Hintőpor, sütőpor
2010. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először figyelj! Hagyj kint nekik egy negyed mokkáskanál cukrot, ahol megjelentek, többször is látod őket. Előbb-utóbb előmasíroznak, akkor kövesd őket, aztán...


Ha elmégy mezőgazdasági üzletbe, vagy akár egy nagyobb bevásárlóközpontba, vehetsz kis műanyag dobozkákat, amiken oldalt apró lyukak vannak, belül pedig olyan por, amit a hangyák jóízű ingyenkosztnak gondolnak. Ezt ha a vonulásuk útjába rakod, hazacipelik a fészkükbe. Ott pedig megetetik a méreggel a kicsinyeiket és végül elpusztulnak. Mi ilyet használtunk, eddig bevált.


Sok sikert.

2010. jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A sütőportól tényleg kihalnak. Én is ezt alkalmazom, ha néha megjelennek a konyhakövön.
2010. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Szegény hangyák :)

Nagymamám jut eszembe erről.

Kiskoromban kiöntött egy kis málnaszörpöt, ide, oda, aztán mikor jól tele lett hangyával odament egy nagy vizes szivaccsal és összeszedte, majd a mosdóba víz alá :(

1-2 hét alatt elfogytak.

2010. jan. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be a sütőpor, ugyanannyian jöttek, mint előtte. Aztán én is váltottam a felmosós módszerre (előttem szóló írta), csak én egy kevés mézet szoktam lecseppenteni. Kis idő múlva wc-papírral feltörlöm őket és zsupsz a vegyszeres felmosóvödörbe, naponta pedig a wc-be. Így tényleg elfogynak. Barátnőm még küzd a sajátjaival, amikor nálunk már rég nincs egy sem.
2010. jan. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 20 %-os ecetet sem szeretik,mert az ecetsav és a hangyasav

nem passzol össze.

2010. jan. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!