Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Igazán jó folt-tisztító van?

Igazán jó folt-tisztító van?

Figyelt kérdés

Kifogtak rajtam a foltok. 8 éves fiúgyerek amit művel a ruháival, azt mosópor nem bírja. Valahogy meg kell oldanom, mert mégsem dobhatom ki a kedvenc focimezét, pólóját, nadrágját, mert néhány fűfolt, ételfolt, italfolt, meg még ki tudja milyen folt éktelenkedik rajt.

Ki kell tisztítanom! De eddig nem tudtam megoldani. :-(



2014. júl. 18. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem a Lidl-ös foltkezelő spray vált be a legjobban,de ugye az sem csodaszer.Bár nekem a vért is kiszedte ,igaz,többször öblítettem ,dörgöltem és befújtam újra.Amúgy a mosószer és hogy hány fokon mosod nem mindegy.Én 50-60 fokon mosok mindent.Nem mentek öszze :-)

Nekem 6 éves a lányom :-)

2014. júl. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Most épp a Lidl-s folttisztító porban áznak, kíváncsi vagyok, ha ez sem jön be, akkor megpróbálom azt a sprayt is.

Bár nekem csodaszer kell, mert csodafoltjaink vannak.

2014. júl. 18. 10:10
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja, nem merek csak 40 fokon mosni.
2014. júl. 18. 10:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Maga a mosószer amivel mosol,az mi?Én csak az totál nylon(nem viszkóz anyagot nem mosom ilyen hőmérsékleten,amúgy minden mást igen...A Lidl-ös port nem próbáltam,nekem a spray szimpatikusabb volt,mert csak a foltot kell befújni.Amivel nem tud elbánni,de azért sokkal jobb lesz foltkezelés után,az az egész napos homokozás szandálban kategória :-)
2014. júl. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A mosószereket váltogatom most épp azt hiszem Tomival mosok.
2014. júl. 18. 11:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam a Tomit,mint halottnak a csók.Én Ariellel v. Tide-al mosok mikor melyik akciós.
2014. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon furcsán hangzik, de minden foltot kivesz: marhaepe szappan.

DM-ben lehet kapni, a folttisztítóknál van kirakva, nem a szappanoknál. 200 Ft-ba kerül, úgy néz ki és olyan az illata mint egy rendes szappannak, tisztaság, szappanillatú.

Meg kell nedvesíteni a szappantömböt, alaposan bedörzsölni vele a száraz foltot, megvárni, amíg megszárad rajta, majd a mosógépbe bedobni is kimosni, ahogy mindig. :)

2014. aug. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még jó hogy benéztem megint. 200 Ft-ot igazán megér, hogy kipróbáljam. Köszi.
2014. aug. 27. 14:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Na kipróbáltad esetleg az epeszappant? Bevált? :)
2014. szept. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem kaptam. Ahol én voltam pont nem volt, de nem adtam fel. Legközelebb ha Dm-be járok újra megnézem.
2014. szept. 18. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!