Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A mosógépetek nektek is...

A mosógépetek nektek is "órákig" rendezgeti, igazgatja a ruhákat mielőtt elkezdene centrifugálni?

Figyelt kérdés

Az enyémen van 15 perces mosási program, ami nagyon praktikus lenne. Elindítva a mosást egy digitális óra számol vissza 15 percről, miszerint ennyi van még vissza a mosásból.

A mosás nagy része le is megy, már csak 2 perc maradt. Ekkor már jelzi is hogy jön a centrifugálás. Csakhogy ekkor csak rakosgatja a ruhákat, megáll, megint rakosgatja. Az órája is áll 2 percnél, nem számol vissza. Jó 10 perc eltelik így, mire úgy dönt, hogy végre hajlandó meglódulni és folytatja a visszaszámlálást.

Így a 15 perces mosás gyakorlatilag fél óráig tart.

Mindegyik mosógép ennyit gondolkodik és rendezgeti a ruhákat?


2014. aug. 2. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

Nem. Mennyi ruhát teszel be? Nem lehet, hogy túltöltöd (rövid programnál kevesebb ruhát szabad csak betenni)?

Illetve hogy teszed be a ruhákat?


Miközben forgatja a ruhákat, figyeld meg, hogy a motor a dobot egyelően forgatja e, nincs e olyan pont, ahol "erőlködnie" kell e a motornak.

2014. aug. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

első,még nem látott mosógépet közelről,

-a mi gépünk is ugyanígy rendezgeti centrizés előtt a rongyokat,ide oda forgatja,hogy egyformán legyenek a dobban,hogy ne rázza szét a nagy fordulaton se a gépet,

2014. aug. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
A gép úgy van beprogramozva. Nem tehetsz semmit sem ellene. Nálam ezvégett a szervizmanus lecserélte a vezérlést és az új cucc is ugyanúgy műkodött.
2014. aug. 3. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor ezek szerint ez ilyen, nem lehet vele mit csinálni...

Tuti hogy nem töltöm túl. Általában félig van csak a dob és 6 kg a gép maximális kapacitása.

Egyébként így is néha eléggé rázkódik bent a dob. Máskor meg sikerül neki jól elrendezni, akkor kevésbé.

2014. aug. 3. 08:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Rövidebb programba NEM tehetsz 6kg ruhát!

A füzetbe oda is van írva, hogy mennyit tehetsz bele, max. 1-2 kg-t!

2014. aug. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Kedves 2!

Láttam közelről mosógépet. A miénk is ezt csinálja, de nem negyed óráig! Ha a ruha normálisan van betéve és a dob nincs túltöltve, akkor a rendezgetést a mosógép - ritkább esetbe - át is ugorja!

A másik az, hogy rövid programon nem szokás teletölteni a gépet, ez a használati útmutatóban is benne van!


Nem hiszem, hogy akkora hülyeséget írtam volna, amiért le kellett volna pontozni.

2014. aug. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves # 5-ös!


Légy szíves olvasd el még egyszer, hogy mit írtam a 4-es kommentben!

Köszi.

2014. aug. 3. 12:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak néha szokta, de én behajtogatom szépen elrendezgetve a ruhákat.
2014. aug. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát lehet hogy nekem is ezt kéne. De végülis mindegy, annyira nem nagy probléma, kibírom várni azt a 10 percet.


Amúgy kipróbáltam, hogy üresen centrifugáltattam egyet. Így is pörgeti többször jobbra-balra mielőtt elkezdené, de talán nem olyan sokáig csak pár percig.

2014. aug. 3. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!