Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Samsung WF60F4E0W0W/LE típusú...

Samsung WF60F4E0W0W/LE típusú mosógéphez honnan lehetne magyar nyelvű leírást szerezni?

Figyelt kérdés

Ahol vettük, nem adtak hozzá. A gyártó oldaláról elvileg le lehetne tölteni: [link]

Csakhogy sérült a fájl ami fent van, ezért nem lehet megnyitni.

Akkor honnan tudnék szerezni?


2014. aug. 3. 12:47
 1/7 G' válasza:

[link]


Ezt próbáltad már?

2014. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen. Sérült, fájl, nem nyitja meg. Neked megnyitotta? Próbáltam az itthoni és a munkahelyi gépemről is, ugyan olyan eredménnyel.
2014. aug. 8. 19:24
 3/7 G' válasza:
Nálam működik,nem is kell semmit letölteni. Egyszerűen csak megnyitod a linket amit az előző hozzászólásomban írtam és ott kiválasztod. Van Gyors útmutató meg Felhasználói kézikönyv. Mind a kettő van magyarul is. Ha továbbra se sikerül akkor adj meg egy mail címet és elküldöm.
2014. aug. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A link működik nekem is persze, ki is tudom választani, le is tölti a magyar nyelvű útmutatót az a 12MB körülit, csak éppen az Adobe Reader reklamál, hogy sérült a fájl és nem tudja megnyitni.

A PDF fájlt is nézted, és neked megnyitja?

Konkrétan erre gondolok: [link]

Köszi.

2014. aug. 9. 07:45
 5/7 G' válasza:
Igazad van. Nálam is azt írja, hogy sikertelen.
2014. aug. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy megnézted. Akkor most már tuti hogy valami gond van azzal a fájllal. Azt hiszem dobok egy e-mailt a Samsungnak, hogy javítsák.
2014. aug. 10. 21:00
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

A 221-264 oldalon van a magyar nyelvű

2014. szept. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!