Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tudnám eltávolítani a...

Hogyan tudnám eltávolítani a termoszomból a savanyú tejszagot?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 00:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kanál szódabikarbóna, rá kis ecet. Lesz pezsgés, többször ismételhető.
2014. aug. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Hipós átöblítés.
2014. aug. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen szét kellene szedni, és minden darabját forró mosogatószeres vízben alaposan el kell mosogatni. A tej valószínűleg mellécsurgott és a külső műanyag borítás belső oldalán leszivárgott...
2014. aug. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ez egy olyan bögrés kávétartó termosz, Blaumann, csak a kupakját tudom levenni, az alja nem szétcsavarozható. Tudom milyenre gondolsz. A gumikat eddig is mindig leszedtem a mosogatásnál, de valahogy nagyon beitta magát a tejszag. Kipróbálom a szódabikarbónás módszert, másra is szoktam alkalmazni (pl. lefolyó).

Köszi még egyszer!

2014. aug. 4. 15:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a szódabikarbónásat, és bejött. Köszönöm a tanácsokat! :)
2014. aug. 5. 14:09
 6/7 anonim válasza:
Szagtalanításra egy kis szén kell ha van olyan hely ahol be és ki tudod venni ( hűtőbe működik), mert olyan sok kis lyuk található benne hogy ebből a szerkezetből adódóan elnyeli a szagokat!
2014. aug. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zsolti75 válasza:
0%
Egyél levest :)))))
2014. aug. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!