Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A mi mosógépünk rossz, hogy...

A mi mosógépünk rossz, hogy nem érezni a ruhákon az öblítő illatát vagy öblítő függő?

Figyelt kérdés

Nagyszüleim,barátaim,rokonaim ruháján mindig érzem az öblítő illatát.De nálunk alig érződik.Míg teregetjük akkor érezhető,de megszárad,beszedjük,össze hajtjuk és nem is érezni semmit vagy minimálisan.


Volt olyan,hogy vettük egy tök jó öblítőt direkt olyat amit a mama használ,de első 2-3 mosásnál benne maradt az illat.Utána nem.


Anyum szerint öblítős vízzel mos ki először a gép és még többször csak sima vízzel így kimosódik az öblítő viszont akkor 1x-2x még is hogy lehet,hogy tökre érezhető?


2014. aug. 5. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudni, hogy milyen a mosógépetek, ezért csak azt lehet válaszolni, hogy vagy a gép nem jókor adagolja az öblítőt, vagy ti nem jól.
2014. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak megszoktad???
2014. aug. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Mi a jó fenét szerettek azon a sok mesterséges illaton? Meg is halnék, ha öblítőt kelen használjak. A mosóporokban is van valamennyi, az bővel elég.
2014. aug. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
3-as: Akkor ne használj. Mit fáj neked, ha más használja?
2014. aug. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Siemens


Nem tudom mi lehet a gond,de régen emlékszem nem volt ilyen problémánk,mert volt 1 időszak amikor kevésbé érezhető volt,utána nagyon sokáig lehetett érezni pedig többször egymás után ugyan azt az öblítőt vettük.


Jól adagoljuk az biztos.


3-as ha nem raknánk hozzá öblítőt,akkor nem lenne semmi illata. Speciel így is némelyik ruha büdös marad.

Szokott olyan időszak lenni,hogy nincs öblítőnk és akkor eskü olyan mintha ki se lett volna mosva,felveszed akkor pár perc múlva olyan mintha nem lett volna kimosva,pedig tiszta!


Lehet a mosógéppel van vmi és rosszul adagolja bele,ahogy anyum is mondta.

2014. aug. 6. 11:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Csinálj egy tisztító 90 fokos mosást trisó, vagy ecet adagolás mellett üres géppel!

A mosógépből sosem jön ki az összes víz az utolsó szivattyúzáskor, és a bennmaradó víz a következő mosásig pang és büdösödik benne. Emiatt érdemes néha ez a tisztító-főző mosás...

[nálam, ha a szűrőt tisztítom, van úgy, hogy egy liter víz is kifolyik, mikor szétszerelem alul...]

2014. aug. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Válts öblítőt, mert szerintem megszoktad.
2014. aug. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6-os köszi a tippet,kipróbálom! :)
2014. aug. 6. 17:16
 9/9 anonim válasza:
Próbáld ki a Silan fresh springet, mert szerintem nagyon jó az illata. Eddid Lenor springet használtam, de ennek SOKKAL jobb az illata. Még nem tudtam kipróbálni,mert nem fogyott el a Lenor. Viszont volt már nekünk Silan és hosszú ideig lehetett érezni.
2014. aug. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!