Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tudnám kiszedni a...

Hogyan tudnám kiszedni a vérfoltot a szőnyegből? Ha már beszáradt, még ki lehet szedni?

Figyelt kérdés
Véletlen összevéreztem a fehér szőnyeget, mivel jön ki?
2014. aug. 19. 11:19
 1/7 anonim válasza:
Na, mi rosszat csinált a gyerek?
2014. aug. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Semmit, mert nincs gyerekem.
2014. aug. 19. 11:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Csepegtess rá folttisztítót, hagyd hatni egy órát, aztán szőnyegtisztítóval tisztítsd ki az egész szőnyeget.

Off: ha nem jön ki, csavard abba a hullát. Úgyis mindegy neki. :D

On: clorox folttisztító színes ruhákhoz. Jó sűrű, és kiszedi a vért. A teljes szőnyegtisztítás előtt nedvesitsd fel és itatospapirral szedd ki a tisztítószer nagyjat.

2014. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Huh, ez nekem bonyolult, és ennyit nem akarok vele vesződni :)

Off: Am nem gyilkoltam le senkit, saját vérem, szóval még csak hulla sincs :D

On: Köszi, de inkább maradok a vanish szappannál, hátha!

2014. aug. 19. 15:01
 5/7 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam kis konyhasót rászórni, beáztatni, megdörzsölni, és úgy eltüntetni, de sajnos még így is megmaradt a sárga folt utána :/
2014. aug. 19. 16:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg híg hidrogénperoxidos oldattal.
2014. aug. 20. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én sima folyékony szappannal próbálkoztam és egy fogkefével meg egy körömkefével.Nagyon sokszor sikáltam,öblítettem,újra szappanaoztam és sikáltam,öblítettem.Végül sikerült.Két teljes napom ráment,szóval csak ha van rá türelmed.
2014. aug. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!