Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy szedjem ki a pirosat a...

Hogy szedjem ki a pirosat a párom farmer nadrágjából és pamut kardigánjávól amit az én vörös puha ruganyos anyagú nadrágom fogott be?

Figyelt kérdés

Nem volt mosogép és forro vizbe a kádba mostam ki őket együtt és hát sajnos ez lett az eredmény anyukám is probálta ki szedni de nem jött neki össze pedig elég ügyes én még nem vagyok ilyne tapasztalt. Most már vna mosogép de nincs rajta csak 30 40 60 90 fokos jelző aki tud segitsen köszönöm

19/L


2014. aug. 26. 12:06
 1/3 anonim válasza:
Nos, egyszer is nem lesz könnyű dolgod. Lehet, hogy furán hangzik, de ha befújod hajlakkal majd újra kimosod akkor kijön. Nekem bevált. Ha pedig ez sem segít akkor keress egy nagyon erős foltkivevőt és azzal dörzsöld be. Ha semmi sem segít a helyzeten, akkor bele kell törődnöd. Sajnálom...
2014. szept. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hajlakk ?? ! életembe nem hallottam ilyet de Köszönöm , először tesztelem a saját rucimon Köszönöm :)
2014. okt. 1. 22:09
 3/3 anonim válasza:
Nagyon szívesen😊 Remélem segítettem!
2015. máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!