Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tudom kiszedni a halován...

Mivel tudom kiszedni a halovány zöld nadrágomból a foltokat?

Figyelt kérdés
Szinvédő folyékony mosóporral mostam, mégis foltos lett hátulról a lába szára, olyan mintha össze vissza lenne koptatva. Mivel szedhetem ezt ki? Most mostam először , hát jól megjártam...

2014. szept. 8. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a folt eredete?
2014. szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez az a Maxo chix tavalyi kollekció, halovány zöld színben, nincs rajta konkrét folt, nem piszkítottam be semmivel, és nem mostam össze semmivel, olyan csak mintha a saját színe akart volna kicsit kopni és foltosan kopott, 30 fokon mostam csak ahogy rá volt írva, tehát nem értem miért lett ilyen, újra kimostam mosószer nélkül, megint olyan, mivel hozhatom helyre?
2014. szept. 9. 10:54
 3/4 hypno ***** válasza:

Ha már foltosra fakult, akkor megette a fene.

Esetleg hypo-val szép egyszínű fehérre lehet fakítani.

2014. szept. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég gyenge minőségű volt, ha langyos vizes mosástól kiengedte a színét, ráadásul foltosra. Vegyél ruhafestéket, és színezd be újra.
2014. szept. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!