Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » SOS! Mosogatógépem mikor...

SOS! Mosogatógépem mikor letelik a program szinte minden kék lesz benne! Főleg a poharak. Akkor elromlott?

Figyelt kérdés
Kisgyerekek is vannak a háztartásomban, és félek, nehogy mosogatószermaradvány legyen, vagy öblítőmaradvány.Kb. 10 mosás óta ilyen, a gyerekeknek újraöblítem kézzel mosogatóban, nehogy rajta maradjon a szer.Mi lehet ez? Járt már más is így?Nézessem meg szakemberrel a mosogatógépet?Amúgy szépen elmossa, csak kéken fénylik.
2014. szept. 15. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy másik fajta mosószert használsz? Az előírtak szerint adagoltad a mosószert és az öblítőt?
2014. szept. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig is mindent ugyanígy csináltam, ugyhogy nem is értem, habár kokáig villogott a só jelzés, lehet, hogy azzal lett valami elszúrva?Most már fel lett töltve, de még mindig kéken fénylik
2014. szept. 15. 19:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Öblítő adagoláson nem változtattál? Nekem akkor lett ilyen minden, főleg a poharak, amikor használtam öblítőt. Már nem használok, mert a tablettában benne van, azóta nincs ilyen problémám.
2014. szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Túl sok az öblítő. Vegyél visszább egy kicsit. Lehet, hogy nem te állítottad magasabb fokozatra, hanem mosogatás közben valami nekidőlt, és elállítódott. Vedd alacsonyabb fokozatra az öblítő adagolót...
2014. szept. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés! köszi szépen a válaszokat
2014. szept. 16. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!