Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az albérletben ahova 2 hónapja...

Az albérletben ahova 2 hónapja költöztünk a wc csésze annyira vízköves, hogy már fekete a bűzzáró réteg alatt. Szerintetek mivel tűnne el?

Figyelt kérdés
Próbáltam: cillit bang, szavó vízkőoldó, cillit duo, sima cillit vízkőoldó, ecet, harpic fekete, domestos, floraszept. Egyikkel sem értem el változást.

2014. szept. 28. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Hátha ezek semmit nem használtak akkor szerintem már menthetetlen kategória.
2014. szept. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
So+sütöpor vagy szodabikarbona+ecet
2014. szept. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Ugyan..áhhh... nagyágyú kell ide !

Vedd ki a vizet,felmosóval,vagy ronggyal a lyukból...(gumikesztű)8


Bele öntesz 1L min 20% sósavat(300Ft),de ha kapsz 30%-osat az még jobb. 2óra múlva lehúzod a rötyit,és hófehér lesz.

A mellékhatásokkal vigyázz.(tüdő/szem,bőr károsodás)

szóval ésszel használd !!!

2014. szept. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
A víz(húgy)kőre az ipari (20-30%) sósav az egyetlen megoldás. Valószínűleg előtte is ezt használtak, mert egy idő után hazavágja a zománcot is és onnantól jobban megtapad rajta az ilyesmi.
2014. szept. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Erre mondják, hogy detto. :)
2014. szept. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szódabikarbóna és ecet :D :D


Bocsi, de nagyon jót mulattam!!!!


Kérdező, legalább 2 egymást követő éjszakára, vagy amikor elmentek dolgozni, önts bele egy liter tömény sósavat. Amikor hazajöttök, húzd le, és rögtön keféld ki. Következő alkalommal megint egy liter sósav mehet bele, hagyni legalább 8-10 órát, és utána lehúzni, kefével rendesen kisikálni. És akkor meglátod, hogy kell-e még egy üveg sósav, vagy elég volt.

2014. szept. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! A sósavat még kipróbálom , de utána szerintem cserés lesz a téma. Köszi mégegyszer!
2014. szept. 30. 07:30
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A sósav nekem is bevált, többször használtam már!

A szódabikarbóna kb mint halottnak a csók!

2014. szept. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!