Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elázott vászoncipő? Csúnya...

Elázott vászoncipő? Csúnya foltos maradt, mivel jönne ki?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen cipőm:

[link]


egyszer megázott, csúnya foltos és más színű azóta a vászon része. mosógépbe nem tehetem.

próbáltam mosóporral meg szappannal, dörzsis szivaccsal és körömkefével is megtisztítani, de nem lett jobb.

amint látjátok, nincs mindenhol minta rajta és olyan mintha nagyon retkes lenne, mivel tudnám helyrehozni?



2014. okt. 6. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egy ici-pici (mintás) helyen egy cseppnyi hypóval megkezelni, nézd meg, hogy mit csinál a mintával és a kosszal?
2014. okt. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vanish?
2014. okt. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

uhh, a hypót semmiképp, tuti kifehérítené annyi lenne a cipőnek.

a vanish tényleg kiszedi a foltokat? sose használtam. egy próbát megér. te hasznlod?

2014. okt. 6. 17:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Én használom, szerintem jó.

Azt mondom, hogy egy cseppnyit tegyél a foltra, és kiskefével óvatosan dörzsöld át, majd nedves ronggyal törölgesd, dörzsöld addig, amíg ki nem jön a Vanish belőle.

2014. okt. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom megoldódott-e a problémád, de a DM-ben lehet kapni marhaepe szappant. Csodákra képes. 200 Ft és minden foltot kihoz.
2014. okt. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!