Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hurricane spin mop delux vagy...

Vevi87 kérdése:

Hurricane spin mop delux vagy vileda forgófejes felmosó? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

#Hurricane #Vileda #forgófejes felmosó
2014. okt. 30. 11:14
 1/4 SSmile válasza:

Ugyan ebben a cipőben járok....én sem tudok választani!

Te előrébb jutottál már ebben a kérdésben esetelg? :)

2014. nov. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen én előrébb jutottam:) mivel nekem azonnal kell és átnéztem a véleményeket rájöttem egyik se lesz . szerencsére viledárol találtam youtuben eg yvidit ahol bemutatják ahátrányait is . majd felhívtam a ws teleshop boltot mert rájöttem jobb lenne egy sima amibe a nyelébe van a teleszkóp majd kikrdeztem a nőt ha magának venné melyiket venné: válasz spin &go de nem pedálos az rossz sima teleszkópost erősebb és a vödör része is strapabírobb és nincsenek benne alktrészek amik tönkremennek és sokkl több vizet bele lehet rakni mint apedálosokba ami ugye elég fontos. szóval án még az nap megvettem a spin&go teleszkópost és imádom teljesen szárazra feltudok vele mosni nagyon könnyű kezelni és tényleg sok vizet bele lehet tenni . szóval nekem pozitiv vele a véleményem és nem bántam meg . :)
2014. nov. 9. 14:39
 3/4 anonim válasza:
Lehet, hogy elkéstem a válasszal, de talán megéri elolvasni azoknak, akik választani szeretnének a szerintem gagyi Hurricane Spin Mop és a Vileda Easy Wring & Clean között. Természetesen a VILADA gyártmányt kell választani és nem csak azért, mert Én mindkettőt már kipróbáltam és fényévekkel jobb a Vileda. Meg kell nézni mindkettőnek az ábráit és már lehet is dönteni.
2015. szept. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hurricane spin mop a neve szerint felmosó kéne hogy legyen. ( nekem a mop, az felmosófej ;) )


De ha bemásolom a googleba, megnézem a képeket, akkor rá kell hogy jöjjek, ez forgó fejes seprű.


Viledát nem ismerem. ( lehet megnézem a képeket )


Nyílván a termékeket el kell adni. De elég kevés véleményre bukkantam eddig még. Így nehéz a döntés.

Ha 3-4 ezres tételről lenne szó, lehet megkockáztatnám.

De a legolcsóbb is 5.000. Ft felett van.

Felmosó szet, vagy a seprű mindegyik drága...

2017. dec. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!