Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » SOS Valaki segítsen legyen...

SOS Valaki segítsen legyen szíves! Fehér ruhákkal moshatok olyan színes ruhát ami tutira nem fog?

Figyelt kérdés
Eddig kézzel mostam ki azokat a színes ruháimat, amiket féltek a sötét ruháktól. A fehérekkel betehetem vagy inkább ne?

2014. nov. 10. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

Fehér ruhákat akkor se mossál össze szinesekkel .

Fehér ruhákhoz használj hozzájuk való mosószert is .

Akkor olyanok lesznek ,mint a "turú"

2014. nov. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Én úgy szoktam mosni, hogy külön a fehér/nagyon világos, a fekete/sötét és a színes ruhákat. Ez nálunk nagyon bevált. Csak akkor teszek a fehérek közé nem világos ruhát, ha mondjuk fehér-valamilyen más színű mintája van. Előtte kipróbálom, ha nem fogja össze a fehéret a szín benne, akkor mehet a fehérekhez. :)
2014. nov. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Világéletemben együtt mostam mindent, ami nem fog. Új ruhánál, ami gyanús, ki kell próbálni külön; ha meggyőzödtél, hogy nem fog, semmi okod külön mosni.
2014. nov. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
nekem van egy szabadidő ruhám ,ez kívül fekete,belül a bélése fehér ,sose tudom mikkel moshatom együtt ,XD,
2014. nov. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Sose mostam csak fehéret, mert sose jött össze egy adag. Mindig is fehér és egyben színes ruhákat mosok. A feketéket, sötéteket mosom csak külön.
2014. nov. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne rakd egybe a fehereket semmivel. Egy ido utan elszurkulnenek.
2014. nov. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Én biza egybe rakom, és egy fehér ruhám se szürke. Pedig van összehasonlítási alap, anyukám külön mossa a fehéret, fehérekhez való mosógéllel. Tök ugyanolyan fehér a ruháink.
2014. nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szürkülNÉNEK. Te honnan tudod, ha nem úgy mosod? Ha valamitől szürkül, az a rossz minőségű mosószer.
2014. nov. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Talán olvasd el a válaszomat. Anyukám fehér ruhákat külön csak fehér mosóporral mos, és ugyanolyan hófehér az ő ruhája, és az enyém is, amit egybemosok.

Gondolom az életben nem mostad máshogy.

2014. nov. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem hozzád szóltam. Ahhoz, aki szürkülést írt. Az nem te vagy! Szóval én tudok olvasni!
2014. nov. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!