Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A gyapjú párnát, paplant hogy...

A gyapjú párnát, paplant hogy tisztítják?

Figyelt kérdés
lehet azona funkción a mosógépben,melyen azt jelzi?

2014. nov. 12. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem csak gyapjú takaróm van.

Én a Nagyitól tanultak alapján a kádban, kézmeleg vízzel és WU2 sampont használva mosom ki, majd kétszer öblítem. A mosógépben centrifugázom, és a kertben szoktam napos időben kiteríteni. Ezzel kellett volna kezdenem, hogy csak akkor fogok bele nyáron, ha a meteorológia hétvégére jó időt jósol. Ha a napon szárad, öblítő nélkül is isteni illata lesz.

Szerintem a mosógép gyapjú programján is ki lehet mosni, ez, ha jól tudom hideg csapvízben mos, vagy max 30-40 fokig melegíti esetleg. Mosószert kimondottan olyat válassz, amit gyapjúhoz (vagy selyemhez) ajánlanak. A mosógépbe lehet nem mernék WU2-t tenni, mert nagyon habzik.

2014. nov. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!!!
2014. nov. 12. 11:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mosógépbe teszem, megfelelő mosószerrel. Van kifejezetten gyapjúmosásravaló mosószer. Persze nézd meg a cimkét, hogy engedi-e a mosógépben mosást.

Szárítógépben szárítom, hamarabb megszárad.

2014. nov. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy mosom, mint az első válaszoló, W2-vel. Csak én belerakom a kádba, és megtaposom. Szintén nyáron, kánikulában. Még mindig újszerűek:)
2014. nov. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!