Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol lehehet Ausztriában vagy...

Bíró János dr. kérdése:

Hol lehehet Ausztriában vagy Németországban olcsó folyékony Ariel mosószert vásárolni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 16. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Boltban?
2014. nov. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocs az offért, de a net tele van házilag készíthető folyékony mosószer receptel, amelyek nagyon kevés pénzből kihozhatók és tudják azt, amit a márkás szerek. Igaz, még én nem csináltam, épp most a hétvégén kutakodtam e témában, de jövőhéten elkészítem.
2014. nov. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Boltban.A piacival vigyázz,mert az ott is lehet hamis!Olcsón Németországban sem kapod meg,de jóval jobb minőséget kapsz a pénzedért.Egy két bolt példának Real,Globus,Netto vagy menj fel a www.kaufa.de oldalra.
2014. nov. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Boltban.
2014. nov. 17. 09:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyira olcsót nem fogsz venni, mint amennyiért a hamisat kínálják, azt hazudva, hogy azért olcsó, mert "németből" van. Nem sokkal olcsóbb, mint itthon. De így, hogy fent van az euró ára, így nem is olcsóbb.
2014. nov. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ausztriában a Billa nevű bolthálózatban lehet hűségkártyás akciókban 50% kedvezménnyel vásárolni. Nem állandó akció, de gyakran van.
2014. nov. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Austriaban, ha van BIPA kartyad 6.50euroert mef lehet venni.
2014. nov. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!