Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy csinaljak egyesek, hogy...

Hogy csinaljak egyesek, hogy olyan finom illatt van naluk?

Figyelt kérdés
Baratnomnel mondig olyan isteni illat van. Kerdeztem hogy csinalja de azt mo dta o nen erzi. Olyan tiszta, kellemes,nem tudom leirni. Azt mondta hetente takarit csak. Probaltam a tisztitoszereket, amiket o hasznal de ne valt be. Probaltam ecetes,oblitos,illoolajos ronggyal torolgetni, hasznaok pordzivoillatosito rudat, illatos felmososuert,konnektorbadugos illatositot,de valahogy mindig allot szagra erek haza. Sokat szelloztetek, nem ertem. Lehet mert panel? :(
2014. nov. 18. 00:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja es raadasul 2 cicaja is van!
2014. nov. 18. 00:41
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy nem a takarítással vagy az illatosítással van a gond, hanem ő egy új lakásban lakik, új bútorokkal, te meg lehet, hogy egy 40-50 éves lakásban 15-30 éves bútorok között. Egy régi lakásban már a lefolyók sem tökéletesek, a parkettában, padlószőnyegben, függönyökben benne vannak a kellemetlenebb szagok. Ráadásul ha panel, akkor a konnektorok dobozai közösek a szomszéd lakással, így onnan némi cigifüst vagy egyéb szag is áthúzhat.
2014. nov. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Lehet, hogy az egész világítás, a színek harmóniája és hasonlók azok, amelyek benned a jó illat érzetét keltik.
2014. nov. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy az elszívó rendszer már nem tökéletes, és valamelyik lentebbi, kicsit elhanyagoltabb lakásból az elszívón vagy a strangon keresztül feláramlanak hozzád a szagok?
2014. nov. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért érzed úgy, mert te nem laksz ott. Én amikor elutazok 1-2 hétre és visszatérek albiba, nagyon jó illata van. Pedig amikor itt vagyok észre se veszem.
2014. nov. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eleg regiek a butoraim az ovei meg ujak. Ujepitesu tarsashazban lakik. Akkor nalam valoszinuleg sose lesz olyan finom friss illatt :(
2014. nov. 18. 22:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy teljes festéssel, függönymosással 80%-ot tudnál javítani rajta. Sajna a bútorok öregszagával közvetlenül csak durva vagy költséges módszerekkel tudnál segíteni. És azért nem mindegy, hogy nálatok a pörkölt a nyerő kaja, nála meg a tárkonyos raguleves. Ezt csak azért mondom, mert a panelos vagy kislakásos emberkék ruhafogasa gyakran a konyha mellett van, nem mindegy, hogy a hagyma szívódik bele vagy valami jobb fűszer - és ez az illat/szag terjed beljebb is a lakásba, szellőztetéstől függetlenül..
2014. nov. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
34%
Régi kérdés.. De hátha érintett még a téma.. Én a lakás illatát úgy dobtam fel, hogy festéskor kb 2-3 dl öblítőt tettem a festékbe, az szekrényekbe füstölőket. A padlót napi 2-szer felmosom, és konektorba dugható illatosítom van 2 db. Első hallásnak ez nagyon sok lehet. De a lakás annyira régi volt, és a szagok rettenetesen beépültek a ház minden eggyes zugában. A szönyegre, ágyakra, kanapékre, találtam egy tisztító habot, amit száradás után csak ki kellett porszívnó, és hónapokig benn maradt az illata. Bútorokat is öblítős vizzel törölgetem, időnként elötte mosogatószeres vizzel átsurolom, ha esetleg össze lett tapizva. Remélem tudtam segíteni a témában érintetteknek.
2018. aug. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!