Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lidl és aldi-s mosóporról...

Lidl és aldi-s mosóporról vagy mosógélről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mi eddig tomit használtunk, de mostmár egyre többet mosok a pici ruháját meg ugye külön. Olcsóbbat szeretnék és tán az lidl-be meg az aldiba jó mosópor és mosógél van.
2014. nov. 28. 08:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
7%
-szöszi ,ha kérdezel ,akkor ne nekünk kelljen kitalálni,hogy mit értesz te pl azon ,hogy aldismosópor,
2014. nov. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Neked biztos mesterséges intelligenciád van ( magyarán fekete hajad) Az aldi márkája vagy lidl márkája. Amit ők árulnak, amit ők gyártanak. A gyengébbek kedvéért mint a rossmannak az Isana márkája tudod az is saját! Kérek egy nagy X-et meg egy nagy D-t
2014. nov. 28. 08:27
 3/17 anonim ***** válasza:
Én évek óta az Aldis Tandillal mosok, és legalább olyan jó, mint a drága márkásak.
2014. nov. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Azért a Lidl-nek van Tandil, meg LEL is :)

Én LEL-el mostam évekig, imádtam hogy 9 kiló, 4-5 hónapig elég. Csak meguntam a por mosóport, így váltottam gélre.

2014. nov. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én a Lidl-ben veszek színes ruhakhoz Maxi Trat -ot, elég jó, csak nem illatos a ruha tőle. KB úgy mos, mint a Tomi. A feherekhez nekem jó a Formil fehér dobozos folyékony.
2014. nov. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kipróbálom akkor az aldi-s mosóport!
2014. nov. 28. 16:18
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejöttek a Lidl-es mosószerek. Mondjuk én port csak áztatáshoz vagy hosszú, 90 fokos progikhoz használok.

Viszont fehérekhez csak a Lidl-es Formil fehér ruhákhoz valót. Gyönyörűek a fehér holmijaink.

A színeseket is szeretem, de nézd meg a literenkénti árat, ezek csak 1,5 l-es kiszerelések, lehet, ugyanott fogsz kikötni, mint a nagy kiszerelésű Tomival.

Ha olcsóbban akarod kihozni a mosást, akkor ne ragaszkodj egyhez, hanem vedd a bevált márkákat leárazáskor. Én így veszem a Tomi, Bónux, Dosia vagy Biopon mosógéleket.

2014. nov. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én is a Formilt használom és elégedett vagyok vele. Viszont az öblítőjük sajnos nem vált be, abból Lenort veszek. De a mosógélre tényleg nem lehet panasz, rendesen tisztít, szép színe van utána a ruháknak szóval minden rendben van vele.
2014. nov. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
19%
Ha spórolni szeretnél, akkor miért nem csinálsz magadnak mosopórt, mosógélt, öblitőt? Nagyon egyszerű elkészíteni, töredékéből kijön mint a bolti. Tudja azt, amit a nagyok, csak azoknál a sok reklámot kell megfizetni.
2014. nov. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hogy kell? Elmondod kipróbálom ha lesz időm a 3 hónapos baba mellett!! :D
2014. nov. 29. 08:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!