Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol van olyan rövidáru vagy...

Hol van olyan rövidáru vagy varrókellékes bolt Budapesten, ami nagy területen van és szabadon mászkálhatok, nézelődhetek, anélkül, hogy az arcomba lihegne egy 'segítőkész' eladó?

Figyelt kérdés

#varrás #kézimunka #bolt. textil
2014. dec. 11. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyenről pont nem tudok, de ahol az árkádból a sugárba át tudsz menni, talán a földszinten, ott van egy kisebb ilyen bolt, ott pult mögött van az eladó, ráadásul normális és kedves. én centit vettem ott, aki engem kiszolgálta, rendes volt, nem mászott a nyakamba. nézd meg, remélem, még ott van a bolt
2014. dec. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Röltexek tapasztalataim szerint ilyenek, az eladó a pult mögött áll, ha pedig nagyon nagy területre vágysz, akkor a Varrógépcentrumot ajánlom az Oktogonnál, de az beszippant, mint egy fekete lyuk. Amúgy nem tudod elég határozottan azt mondani, hogy "köszönöm, körbenézek"? Nálam ez mindig beválik, pedig szabad szemmel jól láthatóan nem vagyok domináns alkat.
2014. dec. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!