Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tarthatnám távol a...

Denima kérdése:

Hogyan tarthatnám távol a cicáimat a fotelek és kanapéktól? Mi a legjobb módszer? Hasznos válaszokat várok!

Figyelt kérdés
próbálkoztam már pl. illóolajokkal (menta, citrom) mert elvileg azt utálják, de sajnos nem használt egyik sem :(

2014. dec. 20. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyél neki macska fekhelyet,beleszoknak aztán ott alszanak majd.Vannak nagyon kényelmes puha anyagból cica fekhelyek,az enyém is abban alszik
2014. dec. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, a macska fekhely nem rossz megoldás, fektesd bele, és simogasd ott, amíg megnyugszik, és elalszik. Ezt sokszor tedd meg, hogy rájöjjön, ez az ő helye. De szerintem nem sokra fogsz menni vele, mert a macska mászó állat, mindent kipróbál, amire fel lehet mászni. Ez a természetes ösztöne. Én éppen ezért nem tartok macskát a lakásban, csak kutyát.
2014. dec. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Üss a fejére egyet,és mondjad neki takarodj le innét.

A harmadik leküldés után már elég volna csak a kezed emelne d.

2014. dec. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
zárt teret imádják, ha csinálsz neki kis kuckót akár dobozból abban fogank aludni! Tapasztalat több macskám van.
2014. dec. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kovpet ***** válasza:
"Sicc"? :)
2014. dec. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 emir72 ***** válasza:

A fekhely és a kuckó is jó megoldás (maccsonként legalább egy), de fontos, hogy magasabban legyen mint a kanapé, akkor azt részesítik előnyben.

Ha folyamatosan elzavarod őket a kanapéról, akkor sem szoknak le róla, de ha a saját helyükön mindig nyugtuk lesz, akkor leginkább azt fogják választani.

2014. dec. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha fejbe vágod, mikor ráfekszik, egy idő után rájön...

Az én macskám pl. tudja, hogy nem szabad neki bemenni XY helyre.

2014. dec. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És csinálsz egy mászófát, hogy azon élezze a körmeit, ne a bútoron.
2014. dec. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!