Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Egyre koszasabbra mosogat a...

Egyre koszasabbra mosogat a mosogatógépünk, de miért?

Figyelt kérdés
Szeptemberben vettük, eddig nagyon meg voltam vele elégedve, de vagy 2 hete koszos marad az edény...
2010. febr. 2. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ki kell takarítani a szűrőjét.Akkor is látszódhat koszosnak,ha kevés a só benne,és nem olyan szépen csillogóak az edények.
2010. febr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A szűrőt szoktam takarítani, meg sót is teszek mindig. Szerinted az segít, ha veszek a DM-ben mosogatógép-tisztítót?
2010. febr. 2. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos több oka lehet. Nem a gép a hibás, csak valamit be kell állítani.


Pl az öblítő adagolása,jó minőségű tabletta


Nézd meg a használati utasítást a gyakorlati tanácsokat. Nekem is kellett egy kis idő, mire kiokoskodtam a dolgokat.Mostanra összerázódtunk.

2010. febr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vegyél mosogatógép tisztítót!
2010. febr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%
Amit főzöl már a gép sem képes megemészteni.
2010. febr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nézesd meg szerelővel. nekünk is volt ilyen, és valamelyik vízfúvó bigyóka nem működött. Ha mindig ugyanott maradnak koszosak az edények (pl a bal alsó belső sarokban) akkor valószínűleg ez a baj.
2010. febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én ugyanígy jártam, koszosak maradtak az edények. Új mosogatószert vettem, nem is drága, és jó. Időnként szoktam egy kevés ecetet is önteni hozzá, ilyenkor a 70 fokos programon mosogat egyet (általában az 50 fokost használom) persze telerakva. Azóta minden rendben. :)
2010. febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha huzamosabb ideig 40-50 fokot használsz akkor előfordul iylen. Csinálj egy 70 fokos programot végig aztán az helyre teszi.

Gond lehet még a lengőkarokba valami szennyeződés került. Ez egy mozdulattal lecsavarható és kitisztitható.


A gép mosót próbáltam többször, de egy nagy átverés szerintem, kb ugyan ott vagy egy nagy programmal.

Ecettel óvatosan, mert ha az elején teszed bele akkor azt le üriti, mivel minden program egy leeresztéssel indul.

Az ecetet menet közben kell beadni, de az is inkább a vízköre jó csak, szóval nem ez a probléma.

2010. febr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!