Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Használ valaki LIDL féle...

Használ valaki LIDL féle Doussy öblítőt?

Figyelt kérdés
Gondolkozom rajta, hogy kiprobáljam-e, konkrétan a fehér babás érdekelne. :)
2015. jan. 23. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
mit veszíthetsz vele, ha tetszik az illata, akkor egy próbát megér. :) amúgy asszem mi ezt próbáltuk, és jó illata volt, de tényleg letekered, és megszagolod, kinek mi tetszik.
2015. jan. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi mindig Lidl-s öblítőket veszünk évek óta,amennyivel a többi nagy márka drágább,annyival nem jobb.

Most dal via rózsa van épp itthon,mert egyszerűen az volt dec.elején akciós.

2015. jan. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Az egyik unokám allergiás rá.
2015. jan. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én használtam egy ideig, mert a mosógéljük nekem nagyon bevált, és gondoltam miért ne. Az öblítő nekem nem jött be, erőtlen, gyenge illatú. Lenort szoktam venni abból. A mosógélt a LIDL-ből viszont csak ajánlani tudom, az tényleg jó.
2015. jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ajánlom, próbáld ki!nekem nagyon sokáig elég egy üveg, olyannyira, hogy a legvégén már kicsit untam is az illatát :D de van több fajta, váltogatni fogom :) Nagyon megéri, sokáig elég, nincs olyan tömény illata, amitől mondjuk a Férjem rosszul van mikor lenor öblítőt használok és alig kap levegőt, ha a szobába teregetek ki, szóval nem fulladsz meg tőle, de ha belebújsz a ruhába, érezni az illatot szerintem kellő képen!
2015. febr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én egy ideje azt használom. Nagyon kellemesnek érzem az illatát. Én nem szeretem az erős, émelyítő, vagy édeskés illatokat, ez nagyon kellemes. Ráadásul kíméletesebb is lehet, mert sensitive. Most gondban vagyok, mert nem találtam a LIDL-ben. Félek, nehogy ez is eltűnjön a kínálatból ahogy a kedvenc szájöblítőnk is...
2018. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!