Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tudnék úgy mosogatni,...

Hogyan tudnék úgy mosogatni, hogy nagyon kevés vizet kelljen használnom?

Figyelt kérdés
De az is fontos,hogy tiszta legyen az edény.
2015. febr. 1. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Mosogatógéppel. Vicc nélkül. Amúgy állóvízben koszos marad az edény, folyónál pedig sok víz fogy.
2015. febr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A nagyja ételmaradékot papírtörlővel letörlöd, majd mosogatószeres szivaccsal minden tányért stb. áttörölsz, utána mosod folyóvízben. Ha több nagyobb edényed van, akkor egyet nagyjából elmosol, átöntöd a vizet a következő nagy edénybe, az elsőt elmosod rendesen. A vizet közben elzárod.
2015. febr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A maradékokat, zsírt papírral kitörlöd az edényekből, picit átöblíted őket, mosogatószeres szivaccsal jól átsikálsz mindent, végül alaposan leöblíted a habot.
2015. febr. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hasznosakat írtatok. De ha valaki másnak is van tippje,persze írhat. :) Ezeket,amiket eddig írtatok ,még ma kipróbálom.
2015. febr. 2. 09:10
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
1. Állóvízben mosogatok, nem marad koszos az edény...
2015. febr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én már évtizedek óta álló vízben mosogatok, folyóvízben öblítek, de tálban. Gyönyörű tiszták az edényeim, és kevés víz fogy. Előtte mindig leöblítünk mindent, eleve így kerül a mosogatóba.
2015. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy valami megtisztuljon, valaminek össze kell piszkolódnia. A piszok az edényről, a vízbe kell, hogy kerüljön. Van egy optimális arány (ez elsősorban a mosogatószertől függ), hogy a koszt mennyi vízzel lehet átvinni az edényről a vízbe.

A lényeget pedig elmondták már. Ne hagyd beleszáradni a maradékokat, és ne folyó vízben mosogass.

Az edény úgyis tiszta lesz, hisz addig mosogatod, amíg megfelelő nem lesz.

2015. febr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! :)
2015. febr. 3. 15:30
 9/11 A kérdező kommentje:

Ma úgy csináltam,hogy először nem is tettem víz alá az edényt(kanalat,villát,vagy akármit),hanem rátettem egy kicsit a mosogatószerből,és a szivaccsal dörzsöltem.A vizet meg úgy oldottam meg,hogy 2 tálba tettem vizet,és abban mostam le.Volt ,hogy 1-2 dolgot ugyanabban a tálban,de utána meg az újat már a másikban.


Remélem így sikerül vizet megtakarítani :)

2015. febr. 3. 15:35
 10/11 anonim ***** válasza:
En is alloviuben mosogatok,melle engedek ecetes vizet. Elmosogatok a mosogato vizben,kicait folyo vizzel leoblitem aztan meg az ecetesbe,igy tutinem marad rajta maradek mosogatoszer.
2015. febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!