Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Üdv! Síelés után vagyunk. Még...

Varga Éva Lilla kérdése:

Üdv! Síelés után vagyunk. Még sosem mostam ki a síbakancs belsejét, a sisak belső plüss bélését, de most már nagyon aktuális. Betehetem ezeket mosógépbe? Persze nem egyszerre. Próbálta már valaki?

Figyelt kérdés

#mosás #síbakancs belső
2015. febr. 10. 10:06
 1/1 B.Attti válasza:

Tudom, kissé megkésett a válasz :-D . A sícipő bélését beleteheted a mosógépbe, de mosószert ne tegyél bele, csak öblítőt, mert a mosószert nem fogja tudni a mosógép kiöblíteni belőle, és az nem egészséges, ha benne marad. A centrifugálás se lesz hatékony, hiszen a bélés külső része nem ereszti át a vizet. Mosás után talppal felfelé kell letenni a bélést, hogy a víz nagy része szép lassan kicsorogjon. Ha már nem csöpög, talppal lefelé, működő fűtőtest fölött kell szárítani, különben olyan lassan szárad ki, hogy közben bebüdösödik. De lehet kapni erre a célra sícipő szárítót, amit bele kell helyezni a bélés orr-részébe, 230V-ról működik.

A sisak béléséről nem merek nyilatkozni, az enyém nem plüssből van, azt nem lehetne betenni, nem tudom, hogy a tied milyen. Amúgy a sielok.hu oldalon hamarabb választ kaptál volna valakitől, én egészen véletlenül olvastam a kérdésedet. Remélem tudtam segíteni, legfeljebb majd jövőre mosod ki! Üdv.: A.

2015. máj. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!