Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy lehet a pisiszagot...

Hogy lehet a pisiszagot eltüntetni egy plüssplédből anélkül, hogy ki kellene mosni? (Nagyon nagy, ezért nem akarjuk kimosni)

Figyelt kérdés
2008. aug. 24. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát máshogy nehezen... Miért, nem fér bele a mosógépedbe?? Nekünk is van egy nagyon nagy, és géppel mosom. (Vagy mosodába is elviheted.)
2008. aug. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán.bőven meghaladja az 5kg-os súlyhatárt.A tisztítóban nem igazán bízok, oda nem szeretném elvinni.Azért köszi a tanácsot.
2008. aug. 24. 13:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha pontosan körül tudjátok határolni, hogy hol lett pisis, akkor feszítsétek ki a kád fölé, és csak azt a részt zuhanyozzátok át erős vízsugárral. Vagy megpróbálhatjátok Vanish szőnyegtisztítóval is kezelni, az is kiveszi a szagokat.
2008. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt régen egy Jasa nevű szagtalanító, de ha pisiszaga van, akkor nyilván pisis a szövet, a legjobb tényleg egy tisztító. Még mindig jobb mint egy pisis pléd.
2008. aug. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem széklettel, annak jóval dominánsabb szaga van. Ha jó alaposan beledörzsölitek teljesen elnyomja. Amúgy a mosásra több lehetőség is van. Kádba kézzel... Mekkora ötlet ugye?
2008. aug. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Hát nem tudom, én lennék-e ennyire finnyás, de akármekkora is tuti kimosnám, minthogy szagolgassam. Szerintem az sem megoldás, ha csak a foltot, ahogy összehajtottad is átvehette a többi része is. Nem lesz semmi baja a mosodába.
2008. aug. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van udvarod vidd , teritsd a kapura, és slaggal csapasd ki.Dörzsöld át mosószeres szivacsal, majd megint a slag.2 nap a jó időben és ki is szárad.
2008. aug. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!