Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a teendő ha nem tudjuk...

Mi a teendő ha nem tudjuk elzárni a PB gázpalackot?

Figyelt kérdés
Nem tudjuk elzárni a gázpalackot, hiába tekerjük a Zárni irányban, nem működik. Tegnap még minden rendbe volt vele, aztán este fele mikor zártam volna el, vettem észre hogy nem tudom elzárni. Enyhén lehet érezni a gáz szagot, most szellőztetünk, igyekszünk a konyhában az összes elektronikus eszközt kikapcsolni, kiiktatni. Ha ilyen van mit kell/lehet csinálni? Az jó megoldás lehet ha levesszük a gázról, és vissza rakjuk rá a biztonsági kupakot? Vagy várjuk meg míg kifogy? (Tegnap reggel lett cserélve, tehát tele van.)Vagy mi a jó megoldás, hogy lehetőleg ne robbanjunk fel? A gyors válaszokat előre is Köszi!

#rendőr #tűzoltók #otthon #atomrobbanás #gázpalack #katasztrófa elhárító egység #támadó PB gáz palack #szellőztetés magas fokon #valaki hozzon villanyszerelőt mert tönkre ment a mosógépnél a konnektor
2015. márc. 8. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel azonnal a túzoltóságot és kérdezd meg tőlük mit tegyél.
2015. márc. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vigyétek vissza...
2015. márc. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
És ne gyújts rá
2015. márc. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
remélem még élsz!....
2015. márc. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az aggódást és a válaszokat! :) Még élek... :D Sőt, a szomszéd is él, és a ház is túlélte...:) Egy kis segítséggel sikerült leszerelni, vissza raktuk rá a védő kupakot, és egyik rokonunk vissza szállította oda ahonnan vettük.
2015. márc. 10. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!