Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tisztítód a mosogatót?

Mivel tisztítód a mosogatót?

Figyelt kérdés

Mosogatás után mindig letörlöm, de mégis úgy néz ki, mintha le se töröltem volna. Magyarul nem csillog-villog, vízköves marad.


Házipraktika van erre? Milyen konyhai tisztítószert használsz?



2015. márc. 8. 16:28
 1/8 anonim válasza:
100%

Mivel koszos.

Egyébként az ecet leszedi a vízkövet.

2015. márc. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Javít: tisztítód helyett tisztítod

Mire észre vettem a hibát, addigra "kikerült" a kérdésem.

Bocsi!

2015. márc. 8. 16:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ciffel szoktam mosni, meg a mosogatószerrel, de ha vízköves, akkor az ecet is jó.
2015. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Csak ecettel, de azzal minden mosogatás után, és a csapot is.

Soha nem vízköves.

2015. márc. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A házi készítésű általános tisztítószeremmel. Egy spricnis ablaktisztítót, vagy virágspriccelőt teletöltesz vízzel és kb. 1dl ecetet töltesz bele, pár csepp mosogatószert, ha van otthon mosóparfümöd, abból is tehetsz bele pár cseppet az illat kedvéért, ezzel tudod tisztítani a mosogatódat, az egész fürdőszobát szinte (kád, zuhanykabin, mosdó, csempe), ablakot, tükröket, ablakkereteket.
2015. márc. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok a konyhaszekrényt, hűtőt, mikrót is ezzel tisztítom.
2015. márc. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dolores55 válasza:
Én csupán minden mosogatás után kimosom és szárazra törlöm. Ragyog és még sosem volt így vízköves. (Króm mosogatóm van)
2015. márc. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van a Cifnek egy ilyen böhöm nagy, lila üveges tisztítója, azzal. Az nem karcol és nagyon gadaságos, a kádat, mosdókagylót is azzal mosom, nem kell sikálni, mindent leszed és tartósan vízkőmentes tőle minden.

Házi praktikának jó az ecet, leviszi a vízkövet, nekem még régi típusú vízforralóm van, nem rejtett fűtőszálas, így el szokott vízkövesedni, meg a kávéfőző is. Ecettel szoktam egyszer felforralni a vizet vagy lefőzni a kávéfőzőn ecetes vizet, kihoz mindent.

2015. ápr. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!