Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nem tudom kezelni a mosógépet,...

Nem tudom kezelni a mosógépet, kéne egy kis segítség (? )

Figyelt kérdés

tudom gáz meg minden de nem tudom hogyan kell mosógéppel mosni, albérletben vagyok és mosnom kéne (meg amúgy is ideje megtanulnom).

nagyon régi mosógép van az albérletben, két dolgot kell (lehe) beállítani. az egyiken számok vannak 1-12-ig, a másikon betűk A, B, C, és E (a meg b kétszer).

tudom így távolról nehéz elmondani mert minden gép más de kéne valami segítség :D


színeset mosnék, hányasra állítsam a számot és a betű mennyi legyen? öblítőből és mosóporból mennyit és hova?:D

köszi előre is!


2015. márc. 11. 15:32
1 2
 1/13 anonim válasza:
netán energomat mosógép?
2015. márc. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem nem, a jó öreg hajdu :D
2015. márc. 11. 15:38
 3/13 A kérdező kommentje:

az hogy melyik a mosópor és melyik az öblítő rájöttem (nem volt nehéz :D) de nem tudom mennyi kell.

olyan program kéne amelyik centrifugál is utána

2015. márc. 11. 15:39
 4/13 anonim válasza:
100%

Hajdu energomat a teljes neve, annak amire gondoltam!


[link]


ilyen?

2015. márc. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

ohh ne haragudj, na innen látszik hogy tényleg nem vagyok képben :D

igen pont ilyen!

2015. márc. 11. 15:42
 6/13 anonim válasza:
100%

Szerintem 4 C!


de egy kis puska!

[link]


Mosópr a lehajtható hosszú fiók, öblítő az oldalsó kis tartály. Öblító 1 kupak. Mosopór egy kisebb marék! Nem lesz kevés tuti!

2015. márc. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Dehogy haragszom!!


4 A bocs!!!!!

2015. márc. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Akkor már egyszerűbb.


[link]

2015. márc. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
és a víz az automatikusan beáramlik? ugye a csövet ilyenkor pl a wc-be kell tenni mert ott jön ki, azzal van valami dolgom vagy csak beállítom a 4 A-t, beadagolom a dolgokat és elindítom?
2015. márc. 11. 15:50
 10/13 anonim ***** válasza:

Inkább a kádba szokás a vízelvezetőt tenni.

Centrifugáláskor nézz rá, mert előfordul, hogy a víznyomástól lerúgja magát a cső és akkor elárasztod a fürdőszobát.

2015. márc. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!