Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Valami jó festéket tudtok...

Valami jó festéket tudtok ajánlani, amivel pamut szövetre lehetne festeni, és utána nem fakul ki? Lent kifejtem bővebben.

Figyelt kérdés
Van egy itthoni kedvenc mackó nadrágom (minőségi darab) és rákerült egy semmivel sem eltávolítható folt. Mindennel próbáltam, ezen már tovább léptem. A következőt csináltam: letöltöttem a netről egy Nike jelet, készítettem papírból egy matricát (amin a jelzés ki van vágva), ráhelyeztem a nadrágra és alkoholos filccel befestettem. Jól is sikerült, a folt nem látszik. A gond ezzel az, hogy minden mosás után a festés kifakul, és megint előtűnik a folt. Kellene valamilyen olyan festék vagy bármi, ami nem jön majd ki mosáskor. Festéksprayre is gondoltam, persze valami olyanra, ami nem túl drága. Milyennel lehetne vajon befesteni, ami nem fakul ki mosáskor?

2015. márc. 13. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet kapni textilfilcet, az nem jön ki mosáskor.

Hobbiboltokban, barkácsboltban, vagy IKEÁ-ban is van.

De ha nem rajzolgatni akarsz, lehet kapni rövidáru boltokban rávasalható anyagokat, abból olyan mintát vágsz ki, amilyet akarsz.

2015. márc. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A hímzésre is gondoltam, mert az eredeti Nike nadrágokra is hímezve van a márkajelzés, de azt géppel kellene végezni és nem ismerek olyant, aki tud hímezni géppel. Kézzel pedig nem lenne szép.
2015. márc. 13. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!