Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Műanyag ablakot mivel tisztítsak?

Műanyag ablakot mivel tisztítsak?

Figyelt kérdés
Picit mosogatószeres vízzel lemostam, aztán vizezett mikroszálas törlőkendővel áttöröltem, de csíkos lett. Most újra próbáltam ablaktisztító folyadékkal és mikroszálas törlőkendővel, de így nem lett csíkos, csak icipici pont szerű lerakódások lettek rajta. Olyan szépen tudom a hagyományos ablakokat pucolni, de a műanyag az őrületbe kerget! Mi a szöszt lehetne kezdeni vele?

2015. ápr. 1. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:

A nedves tisztítás maga oda van bízva, ha akarod hagyományos eszközökkel, ha akarod mikroszálassal. De utána egy puha száraz(!) szöszmentes ruha-anyaggal töröld szárazra!

(Esetleg konyhai törlőkendővel is szárazra törölheted, ha van olyan típus, amelyik nem szöszöl [én még nem találtam])

2015. ápr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy nagyon jó nedvszívó törlővel tudod áttörölni, akkor nem hagy se csíkot, se pöttyöt. Több törlőt ki kell próbálni, melyik válik be.
2015. ápr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!