Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nektek a mosogatószer nem...

Nektek a mosogatószer nem szárítja ki a kezeteket nagyon?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 19. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:

De, mosogatás után mindig szárazabb lesz a kezem. Bár lehet, hogy csak simán a víztől.

Utána mindig be szoktam kenni kézkrémmel.

2015. ápr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 lencsefőzelék ***** válasza:
78%
Ritkán mosogatok, de télen gyakrabban kiszárad a kezem, ilyenkor éjszakára bekenem sheavajjal vagy kókuszzsírral. Anyám viszont gumikesztyűben mosogat, pont azért, hogy ne száradjon ki a keze.
2015. ápr. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert apám mosogat. :D A porszívózástól meg nehezen száradhatna ki. :D
2015. ápr. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 krajcz74laszlo válasza:
0%

Sziasztok!

Kicsit megkèsve,de a tėmåhoz csak annyit fùznėk hozzà igazàból, hogy nem a mososzertòl van mindenesetben .A Meleg vizz nem tùl jô ,ha sokàig ėri a bòrt. ))))

2015. ápr. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Hát én napi 3x mosogatok, és de nagyon kiszokta száritani. Mindig bekell kennem utána.
2015. ápr. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én napi 1x mosogatok, minden este ...nekem nem szárítja ki :)
2015. ápr. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én rengeteget mosogatok, akár egy tányért is elmosok. Sokfajta mosogatószert kipróbáltam, mert volt, amelyiktől hámlott a kezem. Már évek óta citromos JAR-t használok, azóta nem szárad. De éjszakára be szoktam kenni kézkrémmel a kezem.
2015. ápr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem igazából nem is az szárítja, hanem a víz. Kézmosás után is sokkal szárazabb a kezem, ráadásul a körmeim is elgyengülnek, ezért egy ideje már kesztyűben mosogatok. Baromi nehéz megszokni és eleinte fura, de legalább nem repedezik ki a bőröm a szárazságtól és a körmeim is sokkal szebbek. :)
2015. ápr. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is Jar-t használok mégis szárad. Nem a melegvíztől, a fürdés sem szárítja ki, akkor sem, ha úgy órát ázok benne. De nem kell csodálkozni, a mosogatószer arra van, hogy zsíros, makacs, ragacsos ételmaradékokat lemossa az edényekről, jó, hogy a kezet tönkre teszi. Kinek jobban, kinek kevésbé. Érdemes gumikesztyűt használni. Nem túl kényelmes, de nem szárad szét a kezed legalább és meg lehet szokni.
2015. ápr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Nekem régebben nem volt semmi gondom a mosogatószerektől. Nem száradt nagyon. Olyan 2-3 hónapja nem tudok mosogatni a PUR és a JAR mosogatószerekkel. Pár hétig nem használtam őket, és 2 nap alatt úgy kikészítette a kezem, hogy több mint 2 hétbe telt mire helyrejött. Azóta egyiket sem használom, hanem az ALDI saját márkás mosószerét. Nagyon jó és azóta nincs ilyen problémám. Próbálj ki több féle mosogatószert! Talán találsz olyat, ami jó lesz a kezedre.
2015. ápr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!