Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan mossam a ruháimat,...

Hogyan mossam a ruháimat, hogy kellemes hosszantartó illatuk legyen?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez öblítőfüggő. Nekem a silan aromatherapy nagyon bevált, van olyan ruhám, amit ősze elején mostam, most vettem elő, és még mindig isteni illata van.
2010. febr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
25%
Használj mosóport:)
2010. febr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Ez mosóporfüggő is. Én hiába használtam Silan vagy Quanto öblítőt, ha a mosópor vagy gél gagyi volt. De mióta persil mosóport használok plusz Silan, vagy Quanto öblítőt, azóta nagyon jó illatúak a ruhák.
2010. febr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
82%
Ne használj erős illatú öblítőt, mert amellé már csak "tisztaszagú" dezodor passzol...
2010. febr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

En csak Ariel gel-t hasznalok, eddig a legjobb amit kiprobaltam. A por Ariel-nel is jobb a minosege, a tisztito ereje es az illata is erosebb. Probald ki, mert nagyon megeri! A ruhak koze kell a gelt egy kupakszeru muanyagban betenni.

En oblitot abszolut nem hasznalok, szerintem felesleges.

2010. febr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Silan Fresh air öblítő vált be, ehhez pedig ariel és min. 40fokos mosás. Ja és mikor kész a mosás kapom ki rögtön a mosógépből, a vastagabbakat vagy radiátorra teszem vagy úgy terítem, hogy min. 2"csíkra" teszem a szárítón. Nyáron pedig direkt napfénytől védve kint szárítom mindenképpen!
2010. febr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mosóporból a Dosia Lotus vált be nagyon-nagyon. Kipróbáltam múltkor, hogy nem tettem be öblítőt mellé, és úgy is isteni illatuk volt a ruháknak.
2010. febr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ne centifugáld ki a ruhákból nagyon az öblítős vizet, tedd ki száradni rövid centizés után, vizesen. Így jobban megmarad az illat - bár a ruhákban maradó több öblítőszer ronthatja a legközelebbi mosás hatásfokát.
2010. febr. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!