Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szeretnék varrógépet venni,...

Szeretnék varrógépet venni, meg is néztem párat. Aki ért hozzá. Az overlook program használható lockolásra vagy azért az nem olyan, mintha lockolóval dolgoznék? Singer Traditions 2259-et néztem ki. megéri az árát?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 23:03
 1/6 A kérdező kommentje:

A másik az AEG 791. Ismerem a márkát más háztasrtási gépeknél és elég jó. Igaz ez a varrógépekre is?

Valamint aki ismeri a fen temlített singert, azon van ikertű funkció?

2010. febr. 23. 23:14
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a ma kapható varrógép márkákat,de Singernél csak a márkanevet kell megfizetni.Semmivel sem tud többet,mint egy kevésbbé márkás gép.Javaslom,hogy egy megbízható üzletben vásárolj,ahol az eladó minden tipusról tud felvilágosítást adni.Vagy vigyél magaddal egy varrógépszerelőt.

Az overlock program nem alkalmas olyan lockolásra,mint a lockoló gépek.Azok le is vágják az anyagszélt,a varrógépek overlock programja csupán eltisztázza.Ennyit még az olcsó varrógépek is tudnak,nem csak a Singer.

Ha ismered a másik márkát,akkor inkább azt válasszad.

2010. febr. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az interlock gép tényleg le is vágja és beszegi az anyag szélét,de a háztartási gép csak elszegi. Én kikérném varrógépszerelő véleményét. Ja és ha lehet akkor csak fémalkatrészes varrógépet vegyél! Ahhoz hamarabb lehet kapni alkatrészt és többet kibír mint a műanyag. A műanyagnál ha nincsen rendben karbantartva (olajozva) az alkatrészek 1-2 használat után simán összeégnek (szó szerint).
2010. febr. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Singer alkatrészei műanyagból vannak,A műanyagrészeket pedig nem szabad olajozni,mert csúnyán összetapadnak.Én jártam így,a szerelő alig tudta rendbehozni.
2010. febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt nézzél szét, itt dolgozik egy varrógép műszerész is, akkor férfi létére marhára jól tud varrni is nem csak a gépekhez ért, mint szerelő!

Kedvesek az eladók, segítőkészek és sok a választék is, ki lehet próbálni a gépeket!

Üdv egy Anyuka.

Én itt vettem a varrógépemet ezt:

[link]

2010. febr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Én is itt néztem ki a gépeket. Sok helyen sajnos nem segítenek vagy egyátalán nem is értenek hozzá, esetleg csak az eladás érdekli őket. de erről már olvastam, hogy itt van egy emberke. Azthiszem be fogok nézni ide. Igazából olcsóbb gépet szerettem volna, de valószínű nem érdemes.
2010. febr. 24. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!