Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol lehet emberbaráti áron...

Hol lehet emberbaráti áron bioszappant venni?

Figyelt kérdés
Olyat ami nem károsítja a környeztet, ha a szabadban használom.

2015. máj. 17. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kecsketejes szappant nyugodtan használhatsz a szabadban. Azokat már 500 Ft körül is lehet venni. Mondjuk attól függ mekkorát szeretnél.


És hogy hol? Bárhol. Ma már mindenki kecsketejes cuccokkal foglalkozik, biztos van ilyen ismerősöd neked is. De netről is lehet rendelni. Amúgy boltban is lehet kapni, de ott általában drága.

2015. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
netről, vagy külföldről rendelsz ott általában olcsóbb.
2015. máj. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mosakodásra, vagy mosásra szeretnéd használni?

Amúgy mindegy, hogy bio, vagy nem bio, a környezet-terhelése ugyanolyan. A szappant állati zsíradékból, vagy növényi olajból főzik lúggal, aminek hatására elbomlik és glicerin keletkezik, meg a szappan, ami hosszú szénláncú zsírsavak nátrium sója.

A bio-szappan is hosszú szénláncú zsírsavak nátrium sója, csak a készítője megesküszik, hogy biogazdáslkodásban termesztett növények olajából készült. Ettől bio, nem attól, hogy környezetkímélő...


[ [link]

a lap alján leírja az összetevőket, nem tudom, honnan szerez bio-kókuszolajat és bio-szójaolajat, de például a gyártó bioszappanjában is van egyáltalán nem bio propilénglikol...]

2015. máj. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

itt azért az adalékanyagok is számítanak.nem csak a zsírból főzött rész!

ettől függetlenül lehet sztem állati zsiradék, mert a mosószappant viszont, abból csinálták.

2015. máj. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!