Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vaterán vettél már Új inox...

Vaterán vettél már Új inox dolgokat? édemes ott venni? állitólag új akkor tuti új? és inox nem rozsdásodik ugye?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Az inox nem rozsdásodik.Valóban új,csak nincs rá garancia valószínűleg.
2010. febr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na azért minden aukciós portálon van egy kis lutri, de nézd meg az előéletét az eladóna és akkor nincs pofára esés.
2010. febr. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Helló!

Helyesebb, ha azt mondjuk, hogy az inox korrózióra nem hajlamos. Ha acél porral, forgáccsal, vagy bármi egyéb nyers vagy rozsdás acél felülettel tartósabban érintkezik, akkor elindul a korrózió.

Egyébként az inox megnevezést használják a rozsdamentes és a saválló acélokra is. A rozsdamentes nem saválló, de a saválló az rozsdamentes (pontosabban korrózióra nem hajlamos...). A tisztításnál erre is figyelni kell!

Amúgy semmi nem tuti. Ha ráírják, akkor sem. A (virtuális)papír mindent elbír. De az eladó értékelése jó támpont.

2010. márc. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha inox ne vegyél semmit, csak ha teljesen biztos vagy a dolgodban. csatlakozom ha tartósan érintkezik bizony elindul a felületi rozsda
2010. márc. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
leég benne minden. árultam én is inoxokat, de mivel nem voltam az üzlet elkötelezett munkatársa, inkább lebeszéltem az embereket róla.
2010. jún. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!