Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tupperware termékek tényleg...

Tupperware termékek tényleg olyan jók, és érdemes venni? Jobban eláll az étel?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Nekem most vett édesanyám egy egész készletet. Még nincs nálam, mert németben él, és ott vette.


Kék színű tetővel.

2010. febr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vúúúúúúú! Én nagyon imádom!

Engem anyósom szoktatott rá ezekre. A sajt, a zöldségek a felvágottak a fűszerek, minden nagyon friss marad bennük. Igaz sok kacatot lehet ezekből összegyűjteni de ha valaki átgondoltam vásárolja ezeket akkor nem fogja megbánni.

Ha teheted szerezz be néhány hasznosat. A színes edények nem mesterséges színezőkkel hanem természetes anyagokkal vannak színezve. Ezért is drágák. De megérik a pénzüket! :)

2010. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jobbak mint az olcsóbb műanyag edények. Csak drágábbak.
2010. febr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak a könnyebb tisztántarthatóságot említem meg, már akkor is érdemesebb megvenni, mint a hagyományos műanyagot.
2010. márc. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csak hogy MINDENKINEK tiszta legyen! MINDEN ilyen MLM-ben terjesztett/rábeszélt/tukmált termék azért drága, mert iszonyatos vízfejet kell eltartani.Általában a termék árának 50%-a erre megy el.(amit a létra alján állóval fizettetnek ki) De nem ritka a 70% sem. Mielőtt valaki lekapná a fejem, ebben dolgozom kb 17 éve. De mindenki oda szórja a forintjait ahova akarja...:D
2014. ápr. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!