Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nagyon hirdrtik a Nilfisk...

Nagyon hirdrtik a Nilfisk márkájú vites porszívót, a legalacsonyabb ára majdnem 20. 000 ft. Mit várhat ennyi pénzért tőle az ember? Aki használ ilyet otthon, mi a véleménye?

Figyelt kérdés
2015. júl. 2. 12:19
 1/6 schocko ***** válasza:
A vizes porszívó egy rossz megoldás, mindig ki kell mosni használat után...ma már nem vesz senki ilyet...
2015. júl. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A vizes porszívó némileg félrevezető megjelölés, mert a nem hozzáértő olvasó azt hiszi, hogy szőnyegtisztító gépet vesz, pedig nem. Csupán kis mennyiségű vizet is fel lehet vele szívni (pl. csőtörést követően) vagy ha előbb vizes ronggyal feltöröltük a padlót).
2015. júl. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor mibe érdemes beruházni ilyen téren? Átlagos családi ház, ezek szerint a vizes porszívó nem jó megoldás. Nem akarok akármilyen gagyit venni, ha veszek akkor már normálisat.
2015. júl. 2. 19:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jók a víz szűrős porszívók, tény, hogy oda kell figyelni arra, hogy ne maradjon benne a koszos víz.

Az már más kérdés, hogy 20 ezerért milyet kapsz.

Nekem 40 ezres volt, én szerettem.


Most Samsung van, ami tartályos. 3 éves. Hibátlan!

Bátran ajánlom, megbízható.

2015. júl. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is egy Samsung műanyag tartályos van, hepa szűrős. Én nagyon szeretem, a kis szellőzőjével a fürdőszobai kisszőnyegeket is ki tudom gyönyörűen porszívózni, igaz az egyik lábamat azért odateszem, mert az egyik elég kicsike. Illetve a sötét színű szőnyegből is a szőnyeges-kefés kapcsolót a fej részen (jobban nem tudom leírni:)) átkapcsolva nagyon szépre lehet tisztítani vele. Bátran ajánlom. Mi ezt 20-ért vettük.
2015. júl. 6. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nilfisknél dolgoztam, úgyhogy ennyi pénzért semmit :)

Az alap modellek (a típusát nem írtad, de az ára alapján gondolom, hogy az) pont annyira jók, mint a többi hasonló árfekvésű porszívó. Szóval ugyanannyit tud, mint egy Samsung, vagy LG, vagy bármelyik másik márka.

Ha igazán jót akarsz, akkor mélyebbre kell nyúlni a zsebedben, márkától függetlenül. A Nilfisk elsősorban nem a háztartási porszívókra fekteti a hangsúlyt a termelés során.

Természetesen van Nilfisk porszívóm (ha már ott dolgoztam) de én is a boltban 80-100 ezerért kaphatót vettem meg, mert ár-érték arányban az a jó.

2015. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!