Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ki mit gondol a topshop-ban...

Ki mit gondol a topshop-ban rendelhető gőzölős MONSTERről? Megrendelném.

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Amit reklámoznak délelőtt az rtl-en?

Hát én ezekkel úgy vagyok hogy kamu az egész.legalábbis nem úgy van ahogy ott elmondják!

Nekem tűnik csak úgy hogy akik elmondják hogy milyen jó az a termék amit éppen ajánlanak csak meg van játszva?

2010. márc. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A TV-s "szuper" árúk mind gagyik /saját tapasztalat/ pénzkidobás az egész!
2010. márc. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyszer rendeltünk valami ilyesmit(ha nem lett volna megfelelő visszacserélhettük volna)megjött kibontottuk a dobozbol.Mi volt az első papír amit találtunk a dobozban?:

A TERMÉKET CSAK BONTATLAN ÁLLAPOTBAN VESSZÜK VISSZA:-))

2010. márc. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mennyi? 20ezer?- Keresd guglin,menj be a tv-shop-ba.Nézd meg azt az utántöltőt,amit az alsó kis tartályba kell tenni.Kérdezd meg,mennyi pénz,milyen a keverési arány.Ezután menj be v.melyik multiba,és gőzkacsa néven 6 ezerkörül van.
2010. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Az persze nem normális, aki azt gondolja, hogy bekapcsolja, végigleggyinti a házat, és makulátlan tisztaság van. Viszont az odaégett zsírt, az egyéb, nem is látható koszt, a vízkövet úgy feloldja, hogy csak átdörzsölöm, és kész. Nem úgy, ahogy a tvben az ünneplőruhába ötlözött emberkék csinálják. Tehát nagyon-nagy mértékben megkönnyíti ezeket a munkákat. És tulajdonképpen a súrolószereket el is felejtheted. De mindenki maga tudja...
2010. márc. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bár nem voltam még képes végignézni,de jól láttam,az aljába nem vizet,hanem v.mi lötyit kell önteni? Mi az? Drága?
2010. márc. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A testébe vizet töltesz, ez adja a gőzt, az aljába pedig lehet olyan genyót önteni, de azt ki is lehet hagyni..
2010. márc. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, tényleg fellazítja a szennyeződéseket.

A fertőtlenítő azonban drága.

2 dl-est jár a termékkel,a nagyot külön kell venni 5000.-

2010. márc. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na itt a lényeg! Az 5000.
2010. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nehogy odaadj érte annyit, Vaterán is nézd meg vagy máshol. 5-6000-ért is kapsz, gőzkacsa meg hasonló neveken fut.
2010. márc. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!